Zapraszamy na wyjątkowe doświadczenie teatralne w doborowej obsadzie. 14 lutego 2019 r., sala teatralna MOKSiR , godz. 19:00. Bilety: 100 zł, 90 zł, 60 zł. kupbilecik.pl, biletyna.pl, ebilet.pl SPRZEDAŻ GRUPOWA TEL. 887-410-411; E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Szalone nożyczki to wyjątkowe teatralne doświadczenie! Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz cieszący się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat. Nie bez powodu znalazł się w Księdze Rekordów Guinnessa! Energiczny i przebojowy fryzjer prowadzi salon w lokalu wynajętym od Pani Izabeli. Kiedy artysta fryzur zajmuje się plejadą barwnych charakterów, dochodzi do skandalu– właścicielka lokalu nie żyje..! Detektywi mają nie lada wyzwanie,by rozwiązać kryminalną zagadkę...KTO ZABIŁ?! Wszyscy obecni w salonie mieli motyw acz nikt nie przyznaje się do zbrodni. Policja woła na alarm!-wtedy do akcji wkracza UWAGA!...Widz!!! W tym momencie interakcja Publiczności z Aktorami oraz towarzyszący humor sięga zenitu. Jaki będzie finał?Wszystko pozostaje w Państwa rękach. Ten spektakl nigdy nie kończy się tak samo! Jest magnetyczny, elektryzujący i budzący podziw Publiki całego świata!
Zapraszamy:)!

Obsada:

Dominik Kowalewski - Krzysztof Ibisz/Lesław Żurek
Barbara Markowska - Dominika Gwit
Antoni Wzięty - Przemysław Cypriański
Edward Wurzel - Alan Andersz
Pani Dąbek - Urszula
Dębska/Joanna Kupińska
Michał Tomasiak - Maciej Wilewski
GOŚCINNIE W SPEKTAKLU WYSTĘPUJE MICHAŁ PIRÓG

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.