Z okazji Dnia Strażaka, w imieniu władz samorządowych oraz całej społeczności Gminy Babice, pragniemy złożyć serdeczne życzenia wszystkim tym, którzy społecznie i zawodowo pełnią tę zaszczytną służbę.

Proszę przyjąć wyrazy szacunku i uznania dla Waszej odpowiedzialnej, pełnej poświęcenia i ofiarności służby. Serdecznie dziękujemy za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w trudnych do pokonania zadaniach chroniąc życie, zdrowie i mienie ludzkie oraz życzymy, by trud wspólnie podejmowany dla ratowania bliźnich był zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.
     Prosimy także przyjąć i przekazać serdeczne życzenia dla Waszych najbliższych, których postawa życiowa niejednokrotnie dodaje Wam siły na co dzień i sprawia, że bez obawy o własny dom i rodzinę możecie się oddać obowiązkom statutowym. Życzymy wszystkim pomyślności w służbie pożarniczej, działalności społecznej na rzecz lokalnego środowiska oraz w życiu osobistym
     Niech św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności, a ta trudna służba niech będzie dla Was źródłem satysfakcji i powodem do dumy.
     Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy ,,Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”.

 

               Tadeusz Biel                                               Radosław Warzecha 

Przewodniczący Rady Gminy Babice                           Wójt Gminy Babice 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.