Z okazji Dnia Strażaka, w imieniu władz samorządowych oraz całej społeczności Gminy Babice, pragniemy złożyć serdeczne życzenia wszystkim tym, którzy społecznie i zawodowo pełnią tę zaszczytną służbę.

Proszę przyjąć wyrazy szacunku i uznania dla Waszej odpowiedzialnej, pełnej poświęcenia i ofiarności służby. Serdecznie dziękujemy za wykazywanie pełnej gotowości i zdecydowanej postawy w trudnych do pokonania zadaniach chroniąc życie, zdrowie i mienie ludzkie oraz życzymy, by trud wspólnie podejmowany dla ratowania bliźnich był zawsze źródłem osobistej satysfakcji i społecznego uznania.
     Prosimy także przyjąć i przekazać serdeczne życzenia dla Waszych najbliższych, których postawa życiowa niejednokrotnie dodaje Wam siły na co dzień i sprawia, że bez obawy o własny dom i rodzinę możecie się oddać obowiązkom statutowym. Życzymy wszystkim pomyślności w służbie pożarniczej, działalności społecznej na rzecz lokalnego środowiska oraz w życiu osobistym
     Niech św. Florian otacza Was swoją opieką w wypełnianiu strażackiej powinności, a ta trudna służba niech będzie dla Was źródłem satysfakcji i powodem do dumy.
     Niech podejmowane działania przyniosą wiele satysfakcji i będą inspiracją w dziele humanitarnej służby ludziom, w myśl strażackiej dewizy ,,Bogu na chwałę, ludziom na ratunek”.

 

               Tadeusz Biel                                               Radosław Warzecha 

Przewodniczący Rady Gminy Babice                           Wójt Gminy Babice