×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 764

Dziś około godziny 7 rano ulica 1 Maja w Libiążu została częściowo sparaliżowana. Stało się tak za sprawą autobusu, z którego wyciekało paliwo powodując poślizg na jezdni. Od Ronda Uśmiechu do parkingu przy Zakładzie Górniczym Janina wyciek pokrywał połowę drogi.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego poinformowało o zaistniałej sytuacji. Sprawą zajęli się strażacy. – Był to wyciek paliwa z autobusu – mówi st. kpt. Wojciech Rapka, rzecznik prasowy PSP w Chrzanowie. – Struga miała szerokość około pół metra i powodowała, że na drodze było bardzo ślisko – dodaje.

Strażacy zneutralizowali plamę. W akcji udział brały cztery zastępy Państwowej Straży Pożarnej, dwie jednostki OSP oraz policja. Zagrożenie zostało zlikwidowane, ale przez ponad dwie godziny ruch odbywał się tam wahadłowo. Aktualnie droga jest całkowicie przejezdna.


Teren przy przystanku autobusowym w okolicy parkingu ZG Janina. Ok. godziny 10. na miejscu były jeszcze służby

Widok od strony ulicy Górniczej

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.