Dziś o godzinie 16.00 w Libiąskim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie, dotyczące technik samoobrony. Mieszkańcy Libiąża mogą przyjść i dowiedzieć się, w jaki sposób bronić się przed napaścią. Za udział w spotkaniu nie trzeba płacić.

O sposobach samoobrony opowie Arkadiusz Rymanowski, specjalista w technikach samoobrony, sztuce walki kijem (duan gun) oraz treningu personalnym. Spotkanie odbywa się w ramach projektu „Rozwój aktywnych form integracji w gminie Libiąż”, który realizowany jest z pieniędzy unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na spotkanie zaprasza burmistrz Libiąża oraz Ośrodek Pomocy Społecznej. Więcej szczegółowych informacji udziela libiąski OPS, pod numerem telefonu 326277466.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.