W czwartek, 26 kwietnia, podczas uroczystej gali wręczono sportowe nagrody i wyróżnienia burmistrza miasta Chrzanowa za osiągnięte wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej. Impreza miała miejsce w klubie Stara Kotłownia w Chrzanowie.
Na nagrody przeznaczono w sumie ponad 15 tysięcy złotych. - Na nagrody dla 13 zawodników i trenerów za osiągnięcia indywidualne za rok 2011 przeznaczyliśmy 8300 zł – mówi Robert Maciaszek, wiceburmistrz Chrzanowa. - Na wyróżnienia przeznaczyliśmy 7200 zł – dodaje. Łącznie za osiągnięcia nagrodzono 61 sportowców.
Podczas gali rozdania nagród odbyło się także losowanie grup chrzanowskiego mini Euro 2012, przeznaczonego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Ich wyniki można zobaczyć w poprzednim artykule.
Lp. | Imię i nazwisko | Funkcja | Rodzaj uznania | Osiągnięcia |
Uczniowski Klub Sportowy przy Szkole Podstawowej Nr 8 w Chrzanowie | ||||
1 | Malvina Chrząszcz | Zawodnik | Nagroda | I miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w Szachach Błyskawicznych II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek w Szachach Szybkich |
2 | Honorata Kucharska | Zawodnik | Nagroda | III miejsce w Mistrzostwach Europy w Szachach Błyskawicznych IV miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Błyskawicznych V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów w Szachach Szybkich |
3 | Marta Mucha | Zawodnik | Nagroda | II miejsce w Mistrzostwach Polski Przedszkolaków w Szachach |
4 | Kinga Kasperek | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Drużynowych Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w szachach V miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach |
5 | Daniel Sadzikowski | Zawodnik | Nagroda | V miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów do 18 lat |
6 | Szymon Drop | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Drużynowych Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w szachach V miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów w szachach |
7 | Dawid Skowronek | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Szkół w szachach |
8 | Marian Sadzikowski | Trener | Nagroda | Zdobycie przez podopiecznego I miejsca w Drużynowych Mistrzostwach Europy Zdobycie przez podopiecznych medali Mistrzostw Polski - D. Radzikowski, M. Chrząszcz, M. Mucha |
Klub Sportowy „Kościelec” Chrzanów | ||||
1 | Katarzyna Dubaniowska | Zawodnik | Nagroda | IV miejsce w Mistrzostwach Polski w sprinterskim biegu na orientację |
2 | Natalia Kowal | Zawodnik | Nagroda | I miejsce w Mistrzostwach Polski w sprinterskim biegu na orientację I miejsce w Mistrzostwach Polski w klasycznym biegu na orientację |
3 | Dominika Kulczycka | Zawodnik | Nagroda | II miejsce w Mistrzostwach Polski w sprinterskim biegu na orientację II miejsce w Mistrzostwach Polski w średniodystansowym biegu na orientację II miejsce w Mistrzostwach Polski w klasycznym biegu na orientację V miejsce w Mistrzostwach Polski w nocnym biegu na orientację |
4 | Roksana Legięć | Zawodnik | Nagroda | II miejsce w Mistrzostwach Polski w średniodystansowym biegu na orientację |
5 | Natalia Szczurek | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafetowym biegu na orientację |
6 | Kamil Legięć | Zawodnik | Nagroda | III miejsce w Mistrzostwach Polski w sprinterskim biegu na orientację III miejsce w Mistrzostwach Polski w średniodystansowym biegu na orientację |
7 | Kacper Starzykiewicz | Zawodnik | Nagroda | V miejsce w Mistrzostwach Polski w sprinterskim biegu na orientację |
8 | Jerzy Dzierwa | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafetowym biegu na orientację |
9 | Kamil Filipek | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafetowym biegu na orientację |
10 | Mateusz Pucuła | Zawodnik | Wyróżnienie | V miejsce w Mistrzostwach Polski w sztafetowym biegu na orientację |
11 | Jerzy Kryjomski | Zawodnik i trener | Nagroda | III miejsce w Mistrzostwach Polski w średniodystansowym biegu na orientację III miejsce w Mistrzostwach Polski w nocnym biegu na orientację II miejsce w Mistrzostwach Polski w długodystansowym biegu na orientację V miejsce w Mistrzostwach Polski w sprinterskim biegu na orientację Wyszkolenie reprezentantki Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów w Wejherowie - lipiec 2011 r. - D. Kulczycka Otrzymanie I klasy sportowej przez zawodniczkę sekcji biegów -D. Kulczycką Zdobycie medali Mistrzostw Polski przez podopiecznych - D. Kulczycka, K. Legięć, R. Legięć, N. Kowal |
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie | ||||
1 | Jerzy Włodarczyk | Zawodnik i trener | Nagroda | III miejsce w Mistrzostwach Polski Modeli Swobodnie Latających Zdobycie przez podopiecznych I miejsca w Mistrzostwach Polski Modeli Swobodnie Latających dla Seniorów |
Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy przy PMOS w Chrzanowie | ||||
1 | Oliwia Cira | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Pucharze Polski w Akrobatyce Sportowej – skoki synchroniczne na trampolinie III miejsce w Pucharze Polski w Akrobatyce Sportowej – skoki indywidualne na trampolinie IV miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych w skokach drużynowych na trampolinie III miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych w skokach synchronicznych na trampolinie I miejsce w Ogólnopolskich Zawodach w Akrobatyce Sportowej II miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Halowych w skoku na ścieżce |
2 | Barbara Sroka | Zawodnik | Wyróżnienie | Finalistka Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce plażowej miejsca V-VI |
3 | Aleksandra Kałużna | Zawodnik | Wyróżnienie | Finalistka Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce plażowej miejsca XIII-XVI |
4 | Magdalena Kozik | Zawodnik | Wyróżnienie | Finalistka Mistrzostw Polski Juniorek w siatkówce plażowej miejsca XIII-XVI |
5 | Salim Amam | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików o Puchar ZPRP |
6 | Marcin Górkowski | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików o Puchar ZPRP |
7 | Tomasz Kowal | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików o Puchar ZPRP |
8 | Bartosz Skiba | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików o Puchar ZPRP |
9 | Jan Orlicki | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików o Puchar ZPRP |
10 | Jakub Służałek | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików o Puchar ZPRP |
11 | Piotr Wycisk | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Młodzików o Puchar ZPRP |
12 | Michał Dęsoł | Zawodnik | Wyróżnienie | III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich w piłce ręcznej |
13 | Patryk Madeja | Zawodnik | Wyróżnienie | III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich w piłce ręcznej |
14 | Michał Mucha | Zawodnik | Wyróżnienie | III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich w piłce ręcznej |
15 | Patryk Rola | Zawodnik | Wyróżnienie | III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich w piłce ręcznej |
16 | Michał Wiatr | Zawodnik | Wyróżnienie | III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich w piłce ręcznej |
17 | Przemysław Wierzbic | Zawodnik | Wyróżnienie | III miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w Sportach Letnich w piłce ręcznej |
Stowarzyszenie Chrzanowska Liga Futsalu | ||||
1 | Norbert Bębenek | Zawodnik | Wyróżnienie | I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 w Futsalu |
2 | Igor Borowicz | Zawodnik | Wyróżnienie | I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 w Futsalu |
3 | Jakub Krzciuk | Zawodnik | Wyróżnienie | I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 w Futsalu |
4 | Dawid Kurzański | Zawodnik | Wyróżnienie | I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 w Futsalu |
5 | Kamil Lasik | Zawodnik | Wyróżnienie | I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 w Futsalu |
6 | Jakub Poznański | Zawodnik | Wyróżnienie | I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 w Futsalu |
7 | Damian Rabas | Zawodnik | Wyróżnienie | I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 w Futsalu |
8 | Dawid Sabuda | Zawodnik | Wyróżnienie | I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 w Futsalu |
9 | Mateusz Skotniczy | Zawodnik | Wyróżnienie | I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 w Futsalu |
10 | Dariusz Wilczak | Zawodnik | Wyróżnienie | I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 w Futsalu |
11 | Mikołaj Zastawnik | Zawodnik | Wyróżnienie | I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 w Futsalu |
12 | Michał Mucha | Zawodnik | Wyróżnienie | I miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-16 w Futsalu |
13 | Tomasz Bieda | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu |
14 | Michał Domurat | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu |
15 | Mateusz Dunaj | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu |
16 | Michał Górczyk | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu |
17 | Michał Kocot | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu |
18 | Tomasz Orszulak | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu |
19 | Mateusz Poręba | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu |
20 | Dawid Skoczylas | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu |
21 | Krzysztof Stach | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu |
22 | Mateusz Stokłosa | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu |
23 | Jakub Stolarczyk | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu |
24 | Marek Tokarz | Zawodnik | Wyróżnienie | II miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski U-18 w Futsalu |