Jak informuje Stalexport Autostrada Małopolska S.A. od 12 marca do drugiej połowy sierpnia 2018 r. planowany jest kompleksowy remont nawierzchni jezdni na węźle Balin w km 369 koncesyjnego odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków. W tym okresie zamykane będą poszczególne łącznice węzła, a ruch zostanie poprowadzony objazdami.

12 marca w pierwszej kolejności zamknięta zostanie łącznica zjazdowa z autostrady A4 z Katowic na ulicę Balińską wraz z zawężeniem ulicy Balińskiej (wprowadzony zostanie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacja świetlną). Planowane zakończenie robót na tej łącznicy planowane jest na 14 kwietnia br.

Szczegóły objazdów dla zamykanych relacji na węźle przedstawione zostaną na znakach drogowych.

24 marca zamknięta zostanie łącznica zjazdowa z Balińskiej na A4 w kierunku Krakowa. Ponowne otwarcie planowane jest w połowie maja. Później zamykane będą kolejno łącznica zjazdowa z Balińskiej na A4 w kierunku Katowic (od połowy maja do końca czerwca) oraz łącznica zjazdowa z A4 z Krakowa na ulicę Balińską (od końca maja do połowy lipca).

Remont zakłada także zamknięcie na około miesiąc ul. Działkowej (lipiec-sierpień).

Przepraszamy za utrudnienia w ruchu i prosimy o ostrożną jazdę.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio