VII kolejka spotkań rozgrywek  Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża to popis zawodnika drużyny Mataleo Dawida Adamczyka, który pewnie zmierza po koronę króla strzelców.

VII kolejka Megalo Magic Sport Ligi Orlika o Puchar Burmistrza Libiąża – wyniki: 

DreamTeam – Magic Sport 1:1 (1:1)

Bramki:
Bartłomiej Kosowski 1 – Krystian Rozmus 1
żółt. kart.- Piotr Śledziński (Magic Sport) 
Jager Team – Mataleo 1:21 (0:8)
Bramki:
Damian Gacek 1 – Dawid Adamczyk 12, Kamil Chylaszek 2, Mateusz Zejma 2, samobójcza 2, Bartosz Palka 1, Krystian Nowotarski 1, Rafał Sergiel 1
Pogorzyce – Santander 0:11 (0:2)
Bramki:
Piotr Ślósarz 3, Eryk Bochenek 3, Sebastian Ślósarz 2, Paweł Gut 1, Łukasz Gut 1, Adam Krzemiński 1
 
Desperatos – Piekarnia ATU 2:13 (1:6)
Bramki:
Łukasz Przepiórka 1, Robert Majdak 1 – Rafał Tylek 6, Mateusz Grochal 3,Tomasz Pałka 2, Krystian Bicz 1, Łukasz Grondal 1
Tabela:

 

Klasyfikacja Strzelców:
34 – Dawid Adamczyk (Mataleo)
16 – Krystian Bloch (Solidex)
13- Jakub Korba (Dream Team)
11- Dariusz Wilczak (Solidex)
9- Bartłomiej Kosowski (Dream Team),
8- Tomasz Śleziak (Magic Sport), Eryk Bochenek (Santander),
7 – Jakub Żegleń (Solidex), Kamil Chylaszek (Mataleo), Mateusz Zejma (Mataleo),
6- Bartosz Palka (Mataleo), Sebastian Ślósarz (Santander), Rafał Tylek (Piekarnia ATU)
5 – Konrad Patyk (Dream Team), Patryk Nędza (Solidex), Jakub Bielawski (Solidex), Mateusz Grochal (Piekarnia ATU),
4 – Marcel Dudek (Piekarnia ATU), Krystian Rozmus (Magic Sport), Piotr Ślósarz (Santander)
3 – Mateusz Domagała (Solidex), Dawid Butora (Desperatos), Dominik Nędza (Mataleo), Paweł Wierzbic (Mataleo), Adam Noworyta (Piekarnia ATU), Rafał Sergiel (Mataleo), Paweł Gut (Santander),
2 – Jakub Waligóra (Mataleo), Łukasz Adamczyk (Magic Sport), Damian Kułaga (Magic Sport), Tomasz Subel (Magic Sport), Piotr Śledziński (Magic Sport), Mateusz Ładocha (Pogorzyce), Łukasz Kurkowski (Desperatos), Konrad Rudnicki (Jager Team), , Tomasz Witkowski (Piekarnia ATU), Kamil Pater (Solidex), Wojciech Załuski (Pogorzyce), Łukasz Białończyk (Desperatos), Andrzej Batory (Desperatos), Dariusz Tylek (Piekarnia ATU), Damian Gacek (Jager Team), Łukasz Przepiórka (Desperatos), Robert Majdak (Desperatos), Krystian Bicz (Piekarnia ATU), Tomasz Pałka (Piekarnia ATU)
1- Rafał Szkółka, (Magic Sport), Dawid Bielawa (Magic Sport), Łukasz Ratko (Pogorzyce), Sebastian Celarek (Pogorzyce), Paweł Patyk (Dream Team), Adrian Szafran (Dream Team), Andrzej Lament (Dream Team), Dariusz Czyszczoń (Dream Team), Mateusz Malik (Magic Sport), Konrad Bogacz (Solidex), Michał Ścigalski (Piekarnia ATU), Sebastian Celarek (Pogorzyce), Mariusz Dusza (Pogorzyce), Kamil Krupnik (Pogorzyce), Damian Warecki (Pogorzyce), Rafał Koperniak (Dream Team), Paweł Subel (Desperatos), Kamil Hajda (Jager Team), Krystian Zmarzły (Mataleo), , Jakub Garlacz (Desperatos), Mateusz Węgorek (Santander), , Marcin Wika (Santander), Damian Listkiewicz (Magic Sport), Krystian Nowotarski (Mataleo), Łukasz Gut (Santander), Adam Krzemiński (Santander), Łukasz Grondal (Piekarnia ATU)
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio