W połowie października w „Gazecie Krakowskiej" i „Dzienniku Polskim" rozpoczęła się tegoroczna edycja wielkiego plebiscytu NAUCZYCIEL NA MEDAL. Laureatką z powiatu chrzanowskiego w kategorii klas I-III została p. Małgorzata Fortuna.

 

nauczyciel na medal z SP8

 

8 grudnia 2017 r. w czasie uroczystej gali na zakończenie akcji "Nauczyciel na medal” p. Małgorzata Fortuna, nauczyciel trzebińskiej Ósemki, dzięki swoim wyborcom otrzymała dyplom i tytuł Nauczyciela na Medal.

 

Gala odbyła się w głównej siedzibie Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Patronat honorowy nad akcją objął prof. dr hab. Kazimierz Karolczak, rektor Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie oraz Jacek Krupa, Marszałek Województwa Małopolskiego. W imieniu rektora nagrody laureatom wręczał prof. Robert Stawarz, prorektor ds. rozwoju na Uniwersytecie Pedagogicznym. Nagrody wręczali także przedstawiciele „Gazety Krakowskiej” i „Dziennika Polskiego

 

nauczyciel na medalSP8 12.2017003

 

W ciągu kilku dni do akcji zgłoszono ponad siedmiuset nauczycieli. Laureatką z powiatu chrzanowskiego w kategorii klas I-III została p. Małgorzata Fortuna, która zdobywając pierwsze miejsce wśród nominowanych w tej kategorii nauczycieli, awansowała do wojewódzkiego finału i zmierzyła się z liderami z Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza oraz z wszystkich powiatów Małopolski zdobywając 9 miejsce. Tym samym znalazła się w pierwszej 10-tce najlepszych i nagrodzonych nauczycieli województwa małopolskiego zostając laureatką etapu wojewódzkiego klas I-III.

 

 

 Informacja przesłana przez SP nr 8

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio