To kolejne wyróżnienie, które w ostatnim czasie otrzymał Miejski Zarząd Nieruchomości Sp. z o.o. w Trzebini. Podczas uroczystej gali w Warszawie trzebińska spółka, której udziałowcem jest gmina Trzebinia, została wyróżniona Certyfikatem „Solidna Firma 2017”.

Zdjęcie przedstawia prezesa MZN, prezentującego przyznany certyfikat

 

Laureatami programu są firmy, które pozytywnie przeszły trzyetapowy proces certyfikacji, polegający m.in. na przedstawieniu referencji od partnerów i zaświadczeń z Urzędu Skarbowego oraz ZUS-u, weryfikacji zgłoszenia przez ekspertów oraz wizytacji ekspertów gospodarczych tworzących Kolegium Regionalne. Przedsiębiorstwa, które przejdą sito weryfikacji, otrzymują certyfikat stanowiący potwierdzenie dobrego zarzadzania, rzetelności oraz wiarygodności firmy.

 

- Zostaliśmy wyróżnieni za solidność działania na rzecz naszych klientów oraz partnerstwo wobec dostawców. Nie byłoby nas w gronie laureatów gdyby nie ciężka codzienna praca zespołu tworzącego Miejski Zarząd Nieruchomości, któremu bardzo dziękuję – powiedział podczas warszawskiej gali prezes MZN Wiesław Pałubski.

 

Przypomnijmy, że Miejski Zarząd Nieruchomości administruje 120 nieruchomościami na terenie gminy Trzebinia, a latem jest także zarządcą Balatonu. Spółka opiekuje się również gminnymi cmentarzami, ale wśród mieszkańców kojarzona jest głównie jako administrator i zarządca Aqua Planet – Krytej Pływalni w Trzebini.

 

To nie jedyne wyróżnienie, które w ostatnim czasie otrzymała spółka. W listopadzie MZN został uhonorowany jednym z najbardziej prestiżowych w branży tytułem „Zarządcy Roku 2017” w kategorii zarządzania obiektami publicznymi. Firma może pochwalić się także Certyfikatami „Firmy Godnej Zaufania” przyznanymi w latach 2016 i 2017.

 

Fot.: Prezes MZN Wiesław Pałubski z certyfikatem przyznanym trzebińskiej spółce.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio