Spotkanie informacyjne odbędzie się 19.03.2018 r. w MBP w Chrzanowie w godz. 10.00-12.30. dedykowane jest pracującym osobom dorosłym, które mieszkają lub pracują lub uczą się na terenie województwa małopolskiego i są zainteresowane nabyciem nowych umiejętności lub uzyskaniem kwalifikacji.

 

małopolska

 

Z projektu Kierunek Kariera mogą skorzystać osoby w wieku 18-50 lat, w przypadku gdy posiadają wykształcenie co najwyżej średnie, osoby powyżej 50 roku życia – niezależnie od poziomu wykształcenia.


Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 15 marca 2018 r. do godz. 14.00. O zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania i zapewnienia stosownego komfortu w przypadku, gdy w spotkaniu planuje wziąć udział osoba niepełnosprawna, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie pod nr (12) 616 0 390 lub elektronicznie na: fem_chrzanow@umwm.plSpotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 10, I piętro, sala konferencyjna
tel. (12) 616 0 390

Więcej informacji: https://www.rpo.malopolska.pl

Informacja nadesłana przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chrzanowie

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio