„ Twoje światła- Twoje bezpieczeństwo” - bezpłatne sprawdzenia świateł.

 

W ramach ogólnopolskiej kampanii „ Twoje światła- Twoje bezpieczeństwo”  w miesiącu grudniu kierowcy bezpłatnie będą mogli sprawdzić  prawidłowe ustawienie świateł w swoim samochodzie.

To już druga edycja tej akcji, w którą włączyła się również firma Neptis S.A., która jest operatorem popularnego wśród kierowców komunikatora Yanosik. Użytkownicy tej aplikacji  otrzymają informacje na temat lokalizacji stacji kontroli wykonujących sprawdzenia.

Udział w kampanii zadeklarowały stacje kontroli pojazdów funkcjonujące pod patronatem Instytutu Transportu Samochodowego z całej Polski, w których w dniach 2,9 i 16 grudnia b.r. kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić i ustawić światła w swoich pojazdach. W tych dniach policjanci  będą prowadzić wzmożone działania kontrolno- prewencyjne ukierunkowane na zwrócenie szczególnej uwagi na oświetlenie pojazdu.

Działaniom przyświeca oczywiście jak zawsze troska o bezpieczeństwo zarówno kierujących jak i pieszych, by byli dla siebie jak najbardziej  widoczni.

Najbliższe stacje diagnostyczne biorące udział w kampanii:

-Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ Eltor” sp. z o.o ul. Saska 25 Kraków ( Wojciech Cieślik tel.660047926)

-FHU Jan Sieranc Oświęcim ul. Chemików 24 ( Jan Sieranc tel. 503785125)

- PUH „ Mosur” ul. Legionów Polskich 30 Rudawa (Łukasz Moląg tel. 12/ 2838033)

Komentarze   
0 #1 Tommy 2017-12-08 15:53
W końcu jakaś fajna akcja policji, dowiedziałem się właśnie dzięki yanosikowi i jestem za to wdzięczny
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio