Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

23 listopada 2017 roku dyżurny z Komisariatu Policji w Alwerni otrzymał  zgłoszenie, że w miejscowości Żarki mężczyzna próbuje odebrać sobie życie. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol w składzie sierż. sztab. Artur Wilk i sierż. sztab. Rafał Drabiec.

Mundurowi po przyjeździe na miejsce podane przez zgłaszającego musieli działać szybko, bo jak się okazało mężczyzna, którego dotyczyło zgłoszenie miał już założoną i zaciśniętą pętlę na szyi. Drugi jej koniec przytwierdził do ogrodzenia a wygląd jego twarzy wskazywał, że już się dusi. Policjanci zdążyli na czas, ściągnęli mu pętlę z szyi i wezwali pogotowie, które po przybyciu udzieliło niedoszłemu samobójcy pomocy medycznej.

Z uwagi na konieczność wdrożenia specjalistycznego leczenia psychiatrycznego, mężczyzna, który targnął się na swoje życie został przewieziony do szpitala, gdzie zajęli się  nim specjaliści. 

Komentarze   
+8 #1 abc 2017-11-28 04:11
...wielki szacunek dla Panów policjantów...i niechaj ktoś powie że są tylko do karania i nakładania mandatów...wszy stkiego najlepszego...
Cytować
0 #2 Bertha 2019-11-12 08:29
Cześć dzięki za post !

Also visit my blog ... Iźka: http://biurotax.waw.pl/
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.