Dzięki czujnym ochroniarzom nietrzeźwy kierujący został wyeliminowany z ruchu

29.08.2018r. policjanci z ruchu drogowego zostali skierowani przez dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie na ul. Europejską w Chrzanowie.

Z rozmowy przeprowadzonej przez dyżurnego z pracownikiem ochrony firmy wynikało, że na teren firmy wjechał mężczyzna od którego wyczuli woń alkoholu. Na miejscu przebadano wskazanego przez pracowników ochrony mężczyznę, którym okazał się być 32- letni obywatel Ukrainy. Urządzenie kontrolno- pomiarowe wykazało prawie promil alkoholu w wydychanym przez 32- latka powietrzu. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy a on sam spędził noc w policyjnym areszcie.

Za kierowanie w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności, co najmniej 5 tys zł grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych do lat 5.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.