Był nietrzeźwy, spowodował kolizję

Wczoraj (06.08.2018r.), po południu policjanci z KPP w Chrzanowie zostali wezwani do kolizji. Z uzyskanych informacji wynikało, że ul. Pogorską w Chrzanowie jechał Fiat Panda kierowany przez 68- letniego mieszkańca Chrzanowa. Mężczyzna jechał prawidłowo, nie zdążył uniknąć zderzenia z jadącym z naprzeciwka Oplem Vectra, który chcąc ominąć studzienkę kanalizacyjną, zjechał na przeciwległy pas ruchu.

W trakcie rurtynowych czynności wykonywanych na miejscu przez funkcjonariuszy WRD okazało się, że sprawca kolizji 39- latek z Płazy jest nietrzeźwy. Kontrola trzeźwości wykazała 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna już stracił prawo jazdy. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, co najmniej 5 tys. zł grzywny i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych od 3 do 15 lat.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio

Zobacz również