Serdecznie zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chrzanowie 14 listopada 2018 na Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week) to ogólnoświatowa inicjatywa, mającą na celu promowanie idei "bycia przedsiębiorczym" wśród młodych ludzi. Rokrocznie - przez jeden tydzień listopada rzesze uczestników przedsięwzięcia na całym świecie spotykają się z przedsiębiorcami, przedstawicielami instytucji wspierających biznes, pracownikami szkół wyższych, gotowymi do dzielenia się wiedzą i zdobytym doświadczeniem. To również okazja do podsumowania szeregu inicjatyw realizowanych w trakcie danego roku, które ukierunkowane są na budowanie kreatywnej społeczności i wspieranie postaw przedsiębiorczych.

Szczegółowy program tego dnia:

9:00     PROGRAMOWANIE JAKO NARZĘDZIE DO SUKCESU

16:00   PROGRAMOWANIE I ROBOTYKA JAKO ZAWODY PRZYSZŁOŚCI

17:00   STARTUPY NIE TYLKO DLA DOROSŁYCH

18:00   AMBASADA KREATYWNOŚCI ? BIZNES Z MISJĄ SPOŁECZNĄ

19:00   NETWORKING, CZYLI O POTRZEBIE SIECIOWANIA KONTAKTÓW BIZNESOWYCH

Szczegółowy program na stronie: http://tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl/

Koordynator: Ewelina Langer, Anna Mazurek

Kontakt: 32/ 763 27 49, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. //!-- document.getElementById('cloak3585').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy3585 = 'czytnaukowa' + '@'; addy3585 = addy3585 + 'mbp' + '.' + 'chrzanow' + '.' + 'pl'; document.getElementById('cloak3585').innerHTML += '' +addy3585+''; //-->


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.