Już w piątek 28 września zapraszamy wszystkich pasjonatów nauki do udziału w Małopolskiej Nocy Naukowców! Nasza biblioteka uczestniczy w tym niezwykle ciekawym wydarzeniu już po raz kolejny i bardzo się cieszymy, że możemy być częścią ogólnoeuropejskiej akcji European Researchers Night , która z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników.


To jedyna taka noc w roku! Udział we wszystkich warsztatach, zajęciach oraz pokazach jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną ilość miejsc, na większość aktywności obowiązują zapisy, które ruszają w środę 19 września.
Zapisów można dokonać pod nr tel. 32 763 27 49 lub wysyłając swoje zgłoszenie na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. //!-- document.getElementById('cloak49283').innerHTML = ''; var prefix = 'ma' + 'il' + 'to'; var path = 'hr' + 'ef' + '='; var addy49283 = 'mnn' + '@'; addy49283 = addy49283 + 'mbp' + '.' + 'chrzanow' + '.' + 'pl'; document.getElementById('cloak49283').innerHTML += '' +addy49283+''; //-->
Prosimy o odwiedzenie strony internetowej http://nocnaukowcow.malopolska.pl/ i zapoznanie się ze szczegółowym programem.

 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.