Libiąskie Centrum Kultury i Towarzystwo Wspierania Sportu „Sokrates” serdecznie zapraszają do udziału w rajdach rowerowych „100 km na 100 – lecie Niepodległości”. Trzeci, ostatni z rajdów na dystansie 33,33 km  już 6 października o godz. 10:00, start na Placu Słonecznym w Libiążu.
Całość wydarzenia stanowią trzy rajdy rowerowe, których całkowity dystans wyniesie 100 km. Uczestnicy, którzy wezmą udział w każdym z rajdów otrzymają specjalne medale libiąskich obchodów 100- lecia Niepodległości Polski. Na trzeci z rajdów na dystansie 33,33 km zapraszamy w sobotę 6 października 2018 r. Zbiórka uczestników od godz. 9:15 na terenie Placu Słonecznego w Libiążu  LCK. O godz. 10.00 nastąpi start wyjazd na trasę rajdu. Na mecie imprezy rowerzyści złożą kwiaty przy odsłoniętym tego dnia pomnikiem Józefa Piłsudskiego przy Zespole Szkół w Libiążu, a następnie wezmą udział w pikniku podsumowującym cykl rajdów „100 km na 100 – lecie Niepodległości” przy Libiąskim Centrum Kultury.
 Tradycyjnie mile widziane akcenty patriotyczne wśród uczestników!
Zapisy do 1 rajdu w LCK do dnia 4 października włącznie – osobiście, telefonicznie 32 627 12 62 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Przed startem rajdu konieczne indywidualne potwierdzenie obecności każdego z zapisanych wcześniej uczestników. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rajdzie tylko za pisemną zgodą prawnych opiekunów. Regulamin i karty zgłoszeń uczestników dostępne w LCK lub w linkach poniżej:
Regulamin Rajdu
Karta Zgłoszenia Uczestnika
Karta Zgłoszenia Uczestnika Niepełnoletniego

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.