Libiąskie Centrum Kultury i Towarzystwo Wspierania Sportu „Sokrates” serdecznie zapraszają do udziału w rajdach rowerowych „100 km na 100 – lecie Niepodległości”. Drugi z rajdów na dystansie 33,33 km  już 1 maja o godz. 9:45 start przy Libiąskim Centrum Kultury w Libiążu.

Całość wydarzenia stanowią trzy rajdy rowerowe, których całkowity dystans wyniesie 100 km. Uczestnicy, którzy wezmą udział w każdym z rajdów otrzymają specjalne medale libiąskich obchodów 100- lecia Niepodległości Polski. Na drugi z rajdów na dystansie 33,33 km zapraszamy w sobotę 1 września 2018 r. Zbiórka uczestników od godz. 9:00 przy LCK (ul. Klubowa 6).  O godz. 9:45 nastąpi przejazd korowodu rowerowego pod pomnik przy ul. 1 Maja w Libiążu, gdzie rowerzyści wezmą udział w uroczystości upamiętniającej wybuch II wojny światowej. Następnie uczestnicy ruszą na trasę rajdu z metą na terenie Ośrodka MegaloPark Szyjki. Na trasie uczestnicy zatrzymają się przy nowowybudowanej specjalnej wiacie rowerowej w Gromcu.
Mile widziane akcenty patriotyczne wśród uczestników!
Zapisy do 1 rajdu w LCK do dnia 30 sierpnia włącznie osobiście, telefonicznie 32 627 12 62 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w rajdzie tylko za pisemną zgodą prawnych opiekunów. Regulamin i karty zgłoszeń uczestników dostępne w LCK lub w linkach poniżej:
Regulamin Rajdu
Karta Zgłoszenia Uczestnika
Karta Zgłoszenia Uczestnika Niepełnoletniego

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio

Zobacz również