Libiąskie Centrum Kultury i OTOZ Animals Oświęcim zapraszają na Dzień Psa w Libiążu.

W programie m.in. dogtrekking na trasie 5 km, Konkurs Psich Sztuczek i pokaz zaprzęgów Szajki Szarego Wilka.

Impreza zacznie się od II Amatorskiego Dogtrekkingu w Libiążu, czyli biegu/spaceru z psami na orientację na trasie 5 km. Start o godz. 10 przy siedzibie LCK (ul. Górnicza 1), zapisy rozpoczną się godzinę wcześniej. Swój udział można wcześniej zgłosić drogą mailową (szczegóły w regulaminie). Meta została wyznaczona na Placu Słonecznym. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.
Po biegu przyjdzie czas na pokazy zręcznościowe i pochwalenie się tym, co nasz pies potrafi. Dla chętnych mamy Konkurs Psich Sztuczek (zgłoszenia przyjmujemy w dniu zawodów).
Na zakończenie, wspólnie z Szajką Szarego Wilka (na błoniach przy Placu Słonecznym), przygotowaliśmy prezentację psów ras husky i alaskan malamute oraz pokazy psich zaprzęgów.
Podczas Dnia Psa potrwa zbiórka karmy, ręczników i środków czystości dla oświęcimskiego schroniska.
Informacje w Dziale Merytorycznym LCK (pokój 7) tel. 32 627-37-10, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 Karty zgłoszeń i regulamin rajdu do pobrania tutaj:
Karta zgłoszeniowa – osoba pełnoletnia
Karta zgłoszenia – osoba niepełnoletnia 
Regulamin I Amatorskiego Dogtrekkingu w Libiążu

 

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.