×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 2203

 

Dnia 17 marca br. godz. 15 -ta w Trzebini  ul. Kościuszki 74 Kino" Sokół" uczniowie II LO im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego z Chrzanowa wystawią  sztukę Gabryjeli Zapolskiej pt. "Moralność Pani Dulskiej"  w/g własnej reżyserii.

 

WSTĘP WOLNY
  Młodzież  wielokrotnie wspomaga działania Fundacji "Energetyk"  wkładając  wiele pracy, swoją twórczą   inwencję , za co Fundacja jest Im bardzo wdzięczna.
Zapraszamy Państwa   bardzo serdecznie, przybądźcie aby młodzież miała dalszą inspiracje do działania.  Pozyskane  wolne datki  po spektaklu, Fundacja przeznaczy w całości na rzecz osób chorych , niepełnosprawnych oraz zakup sprzętu medycznego. Niezwłocznie wynik zbiórki zostanie ogłoszony i wskazany cel ich przeznaczenia. 

 

 

Dnia 28 kwietnia br.  godz. 15-ta w  Trzebini   Zespół Pieśni i Tańca "Krakowiaczek" z Alwerni  wystąpi w pełnej gali na deskach Kina Sokół w Trzebini ul., Kościuszki 74 .

 

WSTĘP  WOLNY

 

Zespół swój koncert  organizuje na rzecz Fundacji "Energetyk". Bardzo serdecznie zapraszamy  społeczność do uczestnictwa. Zebrane wolne datki po koncercie zostaną przeznaczone w całości na rzecz osób chorych, niepełnosprawnych oraz zakup sprzętu medycznego. Wynik zbiórki oraz przeznaczenie będzie ogłoszone przez Fundację "Energetyk".  Do zobaczenia !

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio