Zapraszamy na wyjątkową i pełną dobrego kina Sylwestrową Noc Filmową 2018/2019! W tym roku czekają na Państwa trzy pokazy filmowe, w tym aż dwa przedpremierowe! Startujemy o godz. 19.45 filmem ”Green book”, Bilety 65 zł (po 27 grudnia - 70 zł) do nabycia w informacji MOKSIR


Wybitny muzyk jazzowy zatrudnia jako swojego szofera byłego bramkarza z nowojorskiego klubu nocnego i wspólnie wyruszają w trasę koncertową. Wyprawa na głębokie południe USA da początek niewiarygodnej przyjaźni, która połączy dwa zupełnie różne światy.
Przed północą zapraszamy na drugi pokaz przedpremierowy – „Chłopiec z burzy”, dramat/familijny, reż. Shawn Seet Zamożny biznesmen Michael Kingsley (Geoffrey Rush) stoi już u progu życiowych podsumowań. Powrót w rodzinne strony budzi w nim wspomnienia dziecięcych lat spędzonych z ojcem w małej chatce nad brzegiem oceanu. Michael opowiada ukochanej wnuczce Madeline niezwykłą historię swojej przyjaźni z małym pelikanem, którego jako kilkuletni chłopiec ocalił od śmierci. Były to najpiękniejsze lata jego życia, wypełnione przygodami u boku dzikiego przyjaciela, które nauczyły go najważniejszych prawd o życiu, przyjaźni, miłości, a także o potędze dzikiej przyrody. Dziś wracając do nich pamięcią, Michael zaczyna rozumieć, że nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest najcenniejszym dziedzictwem, które może przekazać Madeline. Natomiast po północy zapraszamy na film „Serce nie sługa”, komedia romantyczna, reż. Filip Zylber Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy, właśnie na taką prawdziwą miłość czekają.

Nasz sylwestrowy maraton filmowy będzie miał przerwę na ciepłe i zimne przekąski oraz na lampkę szampana o północy. Planujemy również niespodzianki. Zapraszamy!

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.