W dniu 12.10.2018r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Babicach odbyła się gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Na uroczystość przybyli zaproszeni przez Wójta Gminy Babice Pana Radosława Warzechę przedstawiciele Rady Gminy:
Przewodniczący Rady - Pan Tadeusz Biel oraz Radna Pani Ewa Bolek, dyrektorzy i nauczyciele szkół i przedszkoli, nauczyciele emeryci oraz pracownicy obsługi administracyjnej szkół i przedszkoli.
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej Wójt skierował słowa uznania za pracę na rzecz dzieci i młodzieży, ich nauki i wychowania dla nauczycieli, emerytów oraz pracowników administracji i obsługi ze szkół i przedszkoli Gminy Babice. Złożył także życzenia zdrowia, pomyślności w życiu osobistym i zawodowym oraz wytrwałości i cierpliwości w dalszej pracy.
Wójt Gminy Babice uhonorował nauczycieli, którzy zrealizowali w obecnym roku awans zawodowy nauczyciela dyplomowanego oraz mianowanego.
W 2018 roku tradycyjnie z okazji DEN zostali nagrodzeni dyrektorzy i nauczyciele (7 osób) z Gminy Babice „Nagrodą Wójta”.
Uroczystość uświetnił występ artystyczny przygotowany przez młodzież z Zespołu Szkół w Mętkowie.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.