Przewodnicząca Komisja Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu

Odbędzie  się 19 października  2017r. o godz.11.00 /czwartek/ w Urzędzie Miejskim w Alwerni –sala Nr 320

Tematem posiedzenia Komisji będzie:

 1. Otwarcie posiedzenia Komisji.
 2. Informacja  -podsumowanie odbytych imprez w poszczególnych miejscowościach.
 3. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie  programu współpracy Gminy Alwernia z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2018.
 4. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie  stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkól Nr 1 w Alwerni w ośmioletnią Szkołę Podstawową im. Marii Skłodowskiej-Curie w Alwerni.
 5. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie  stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkól Nr 2  w Brodłach w ośmioletnią Szkołę Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Brodłach.
 6. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie  stwierdzenia przekształcenia Zespołu Szkól Nr 3 w   Kwaczale   w ośmioletnią Szkołę Podstawową im. Józefa  Patelskiego w Kwaczale.
 7. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie  stwierdzenia przekształcenia  dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej im. Szarych Szeregów w Grojcu w ośmioletnią Szkołę Podstawową  im szarych Szeregów w Grojcu.
 8. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie  stwierdzenia przekształcenia  dotychczasowej sześcioletniej szkoły Podstawowej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Okleśnej w ośmioletnią Szkołę Podstawową im. Ignacego Jana Paderewskiego w Okleśnej.
 9. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie  stwierdzenia przekształcenia  dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej im. Stanisława  Wyspiańskiego w Porębie Żegoty w ośmioletnią Szkołę Podstawową im. Stanisława  Wyspiańskiego w Porębie Żegoty.
 10. Wydanie opinii  w sprawie projektu uchwały w sprawie  stwierdzenia przekształcenia  dotychczasowej sześcioletniej Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki  w Regulicach w ośmioletnią Szkołę Podstawową im. Tadeusza Kościuszki  w Regulicach.
 11. Zaopiniowanie innych projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
 12. Sprawy bieżące.
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Joomla SEF URLs by Artio