Komisja Rozwoju Gospodarczego, Budżetu i Promocji w Alwerni

Posiedzenie odbędzie się  25 września  2018r. o godzinie 8.30 w Urzędzie Miejskim w Alwerni – sala nr 5

Tematem posiedzenia Komisji będzie:           

  1.  Analiza i wydanie opinii w sprawie wykonania Budżetu Gminy Alwernia za I półrocze 2018r. i  kształtowaniu  się  Wieloletniej Prognozy Finansowej oraz o przebiegu wykonania  planu finansowego  samorządowych instytucji kultury Gminy Alwernia za I półrocze 2018r.
  2. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie przyjęcia informacji o przebiegu wykonania Budżetu Gminy Alwernia za I półrocze 2018r. i  kształtowaniu  się  Wieloletniej prognozy Finansowej oraz o przebiegu wykonania  planu finansowego  samorządowych instytucji kultury Gminy Alwernia za I półrocze 2018r.
  3. Informacja dotycząca realizacji i kosztów wykonania  remontów na drogach gminnych, obiektach oświatowych, kultury i sportu na dzień 15 września 2018r.
  4. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Chrzanowskiemu  na realizację  zadania p. n. „Budowa przystanku  w Grojcu „Waga”.
  5. Wydanie opinii w sprawie projektu uchwały w  sprawie udzielenia pomocy rzeczowej Województwu Małopolskiemu na realizację  zadania p. n. „Budowa ciągu pieszo-jezdnego przy DW 780 w Porębie Żegoty”.
  6. Wydanie opinii w sprawie projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.
  7. Sprawy bieżące.
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.