W dniu 09.11.2013 roku około godziny 07.30 na ulicy Pogorskiej w Chrzanowie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji Chrzanowie zatrzymali mieszkańca Chrzanowa, który kierował samochodem osobowym marki Opel w stanie nietrzeźwym. Kierujący 36 letni mieszkaniec Chrzanowa miał 0,6 promila alkoholu w organizmie. Sprawcy grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

W dniu 10.11.2013 roku godzina 09.10 na ulicy Krakowskiej w Libiążu policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie zatrzymali mieszkańca Libiąża, który kierował rowerem w stanie nietrzeźwym. Kierujący 49 – letni mieszkaniec Libiąża miał 1,9 promila alkoholu w organizmie. Sprawca odpowie za wykroczenie przed sądem.

W dniu 09.11.2013 roku około godziny 07.00 na ulicy Balińskiej w Chrzanowie policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji Chrzanowie zatrzymali mieszkańca Chrzanowa, który kierował samochodem osobowym marki Audi w stanie nietrzeźwym. Kierujący 58 letni mieszkaniec Chrzanowa miał 1,3 promila alkoholu w organizmie. Ponadto jak ustalono kierujący posiadał aktywny zakaz sądowy wydany przez Sąd Rejonowy w Chrzanowie. Sprawca odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwym jak też za złamanie zakazu sądowego. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

asp. szt. Robert Matyasik
Informacje prasowe Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie. Informacje przedstawiane w formie otrzymanej.