Posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu.

Przewodnicząca Komisji Edukacji, Kultury, Zdrowia, Turystyki i Sportu uprzejmie zaprasza na posiedzenie, które odbędzie się 26 czerwca 2019r. o godz. 12 00 w Urzędzie Miejskim w Alwerni - sala nr 320.

 

 

Tematem posiedzenia Komisji będzie :

  1. Otwarcie posiedzenia.

  2. Stan bezpieczeństwa publicznego na terenie Gminy Alwernia.

  3. Wydanie opinii w sprawie zmiany uchwały nr XI/70/2018 Rady Miejskiej w Alwerni z dnia 17 października 2018 r. w sprawie zmiany programu współpracy Gminy Alwernia z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2019.

  4. Wydanie opinii w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Alwernia oraz określenia granic obwodów publicznych szkół podstawowych, od dnia 1 września 2019 roku.

  5. Wydanie opinii w sprawie opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego w przedszkolach, oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez Gminę Alwernia.

  6. Zaopiniowanie innych projektów uchwał przedstawionych przez Burmistrza.

  7. Sprawy bieżące.

 

 

 

Przewodnicząca Komisji

Jolanta Kuciel

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.