Wiem, że sporo ludzi narzekało na szablon tego serwisu. Fakt, dla nowego użytkownika mogło być ciężko z tym wszystkim się połapać. Taki jednak zastosowaliśmy bo chcieliśmy te wszystkie informacje zawrzeć na stronie głównej - nasz błąd - rozwiązanie totalnie się nie sprawdziło.

Dziś wprowadziliśmy mocną modyfikację sposobu wyświetlania treści na stronie głównej. Zniknął cały panel społeczności który dla użytkownika nie zalogowanego na stronie był zupełnie zbędny. By przejrzeć nowe artykuły też trzeba było się napracować - teraz podzielone jest to wszystko na osobne kategorie i od ręki można trafić tam gdzie się chce, wystarczy przewinąć stronę w dół.

Po prawej pojawił się panel logowania (po zalogowaniu panel użytkownika), ostatnie aktywności użytkowników (widoczne tylko na stronie głównej), nowe zdjęcia oraz nowi użytkownicy (przy czym wyświetla tylko tych co dodali swoje zdjęcie jako avatar).

Na dole za to mamy moduły z nowymi dyskusjami na forum, nowymi ogłoszeniami, nadchodzącymi wydarzeniami kulturalnymi (z kalendarza), nowymi firmami w katalogu czy statystyki serwisu. 

Takie rozmieszczenie treści zastosowaliśmy na naszym serwisie BikeFama.pl - zostało to bardzo dobrze przyjęte więc mam nadzieję, że i tu wyjdzie to na plus.

Zapraszam do komentowania (czy jest lepiej czy gorzej niż było) ;)