Ogłaszam wyniki konkursu, który zakończył się wczoraj. Informacje o nim we wcześniejszym wpisie.

Już jutro z ruszamy z kolejnym - wiosennym konkursem fotograficznym.

1. Konkurs aktywności autorskiej.

Do Adamusa trafia urządzenie wielofunkcyjne HP (drukarka atramentowa i skaner). Osoby z drugiego i trzeciego miejsca: Egzek-JKD oraz Blood997 otrzymają Pendrive 8GB.

Bardzo dziękujemy autorom za ich aktywność. Musieli włożyć najwięcej czasu i pracy by uzbierać odpowiednią liczbę punktów. 

Swoich i Łukaszowych aktywności nie uwzględnialiśmy w punktacji.


2. Konkurs na najlepszy temat na forum.

Zwycięzca, czyli autor najpopularniejszego wątku otrzymuje zestaw głośników 2.1 firmy Logitech. Dla drugiego i trzeciego miejsca również przewidzieliśmy nagrody w postaci wysokiej jakości Pendrive 4GB.

Aktywność forumowa nie wymaga tyle czasu co przemyślenia. Jak widać po zwycięscy, to jednak lokalny temat cieszył się wśród użytkowników największym powodzeniem. 

  1. Prezes Gruber odejdzie z ZKKM - pkw
  2. Rozkaz: ZGASIĆ PAMIĘĆ - coming soon
  3. czas na rozliczanie PITów - PaUla

3. Dla użytkowników Gadu Gadu
Wygrywa wybrany drogą losowania numer 34707149. Nagrodą jest urządzenie wielofunkcyjne HP (drukarka atramentowa i skaner).
Użytkowników Gadu Gadu spełniających ostatecznie wymóg konkursu, tj "Utrzymuj opis "http://chrzanowski24.pl - społeczność i informacje powiatu" przez minimum 7 pełnych dni niezależnie od swojego statusu" spełniły ostatecznie 43 osoby. Wiele osób nadal ma ustawiony ten opis za co serdecznie dziękujemy!

4. Dla użytkowników Facebooka
Wygrywa wybrany drogą losowania użytkownik Facebooka Anna Kot z Chrzanowa. W ręce zwycięscy trafia urządzenie wielofunkcyjne HP (drukarka atramentowa i skaner). Strona fanowska uzbierała 51 fanów. Liczymy, że strona z czasem będzie zyskiwać kolejnych fanów. Obecnie jest ona na bieżąco aktualizowana. Link do naszej strony: http://www.facebook.com/chrzanowski24

 

Nagrody:

Urządzenia wielofunkcyjne HP, głośniki Logitech 2.1 oraz Pendrive 4 i 8 GB wysokiej jakości.

 Nagrody mogą być odebrane wyłącznie osobiście w naszym biurze, w Chrzanowie, ul. Krakowska 16 po wcześniejszym kontakcie. 

Nagrody ufundowane są przez wydawcę serwisu Chrzanowski24.pl, firmę 48 Media.

Firma 48 Media oferuje między innymi usługi pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, dzięki któremu dana strona internetowa jest obecna w wynikach wyszukiwania. Obecnie w Polsce ponad 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google (także onet.pl, gazeta.pl).

W chwili obecnej pozycjonowanie stron internetowych to najefektywniejszy sposób pozyskiwania klientów, gdyż klient sam szuka danego produktu / usługi / firmy, dzięki czemu istnieje dużo większe prawdopodobieństwo, że dokona transakcji trafiając do nas przez wyszukiwarkę. Ważne jest, by strona znalazła się w TOP 10 wynikach wyszukiwania.

Firma 48 Media pobiera opłaty wyłącznie po osiągnięciu zakładanego efektu - tj TOP 10 wyników wyszukiwania.

Ceny pozycjonowania fraz lokalnych zaczynają się od 50 zł netto miesięcznie*.

* przykładową frazą lokalną jest auto gaz chrzanów, sklep rowerowy chrzanów, fotograf trzebinia, biuro rachunkowe libiąż

Formularz wyceny pozycjonowania znajduje się na podstronie 48 Media - kliknij tutaj, by przejść do formularza.

Komentarze   
0 #21 K. 2011-03-23 00:43
nic takiego nie zauważyłem. Żyjesz w świecie iluzji i swoich projekcji astralnych.
Cytować
0 #22 boxer 2011-03-23 00:47
ale mnie nie interesuja klony a bardziej te "inne osoby" ktore reprezentujesz
Cytować
0 #23 Iza 2011-03-23 02:22
Skoro nie zauważyłeś to jesteś mało spostrzegawczy albo za mało tutaj przebywasz. A, że Ciebie interesują inne osoby to już twój problem - jest taka zasada że swoich informatorów się nie zdradza :-)
Zobaczymy co się będzie działo za jakiś czas od tego konkursu
Cytować
0 #24 OLA: 2011-03-23 08:00
Przestańcie wyluzujcieeeeee eeeeeeeeeee.... ............
Cytować
0 #25 , 2011-03-23 08:55
Pani zdegustowana robi to samo co tutaj na przelom pl i tu także widać jej problemy emocjonalne, nudzi się kobicie to smutki na portalach wypisuje, nie wie nawet ile pracy kosztuje pisanie artykułów bo nie miała styczności z mediami. Jest za to studentką która jest mądrzejsza od profesorów i każdego innego kto śmie jej podskoczyć.
A teraz pytanie Zatopionqu: kiedy jeden z userów nie chciał ujawnić swoich informatorów zwyzywałaś go od tchórzów? Pamiętasz masz to tutaj:
http://chrzanowski24.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2616&catid=38&Itemid=470
Cytat:
Dodam jeszcze, że jesteś tchórzem nie pytając nas - tych, którzy się pod manifestem podpisali i nie potrafisz przyznać z kim takim wielce korespondowałeś, że takie "śmieciowe" informacje dostałeś.
Dziś pokazujesz jaką tchórzliwą osobą jesteś zatopiona
Cytować
0 #26 , 2011-03-23 09:02
i jeszcze jedno
Cytat:
Napisane przez zatopionq:
(...)kiedyś pisał i to sporo i przestał - ledwie pojawił się konkurs to znów pisanie hurtowo - i sporo przekopiowanych rzeczy (o czym także inni wspominali - a inni woleli się w tym temacie publicznie nie wypowiadać(...)
Może mam problem z oczami ale pokaż punkt w regulaminie zobowiązujący osobę piszącą w konkursie do ciągłego pisania?
Co i skąd zostało przekopiowane - dowody proszę w przeciwnym wypoadku to pomówienie za które powinnaś dostać bana.
Kto wspomina? Wszyscy? To znaczy nikt, jeśli się publicznie nie wypowiedzieli to pozostają plotki no ale tym się właście zatopionq zajmuje zamiast pisać treści na portal woli skłucać ludzi.
Cytować
0 #27 Mateusz 2011-03-23 12:17
Moim zdaniem zatopionq jest "zdegustowana" tym, że inni piszą, a ona nie ma o czym. Widać potrafi tylko narzekać. Proponuję zatopionq wejść na ONET INTERIE WP, wszędzie te same artykuły, więc nie wiem o co się tak rzucasz. Zarzucasz ADAMUSowi, że nie pisze od siebie tylko "kopiuje" inne artykuły, a co było w moim przypadku, gdy pisałem temat o busach, wtedy posądziłaś mnie o plagiat, hahaha, jaki plagiat, były zawarte wypowiedzi użytkowników innego forum i tyle. Nawet nie wiesz co to plagiat, a rzucasz takim sformułowaniem. Zamiast narzekać, to weź się do roboty i coś napisz od siebie. A co do tego, że ADAMUS pisze szczególnie wtedy gdy jest konkurs ... i co z tego, zobacz ilu ludzi idzie do kolektury lotto jak jest kumulacja, każdy mobilizuje się gdy jest rywalizacja i nagroda, nie widzę w tym nic niezwykłego.
Cytować
0 #28 Darek 2011-03-23 13:18
Ależ wodzu... co wódz?
To ja przepraszam.

Dajcie na luz panowie i panie :D Lepiej piwa się napić razem i pogadać wspólnie niż kwasy wylewać po sobie. Zatopionqu dzięki że we mnie wierzyłaś, jednak ja sam wyluzowałem z blogami - bo się bałem (po opisaniu w jednym dniu 4-5 pizzeri), że to wygląda jak SPECJALNIE DLA KONKURSU. Dlatego dałem na wstrzymanie. Za dni kilka znowu wrzucę kilka opisów pod rząd i znowu Obżatuch będzie jako jedyny na Ostatnich blogach :-) Jak dla mnie Adamus zawsze pisał dużo, i pisze dużo ;-) Po co się kłócić, przyznał się do wpadki, ale ja mu za złe nie mam.
drhouse: a ty zabieraj się za pisanie bloga! :D np. możesz napisać o tym jak robić kopie bezpieczeństwa baz danych (hehhehehe) :D
Cytować
0 #29 Iza 2011-03-23 17:26
Blood w historii o busie napisałeś bzdury. Przekręciłeś kilka faktów i tylko jeden został poprawiony - ale to całkiem inna sprawa. Konkurs tutaj a kumulacja w LOTTO to dwie różne rzeczy. Jak będę chciała coś napisać to napisze, chociaż wspominając o jednym temacie na bloga spora część osób była na nie więc tak jak House nie napisałam nic. W konkursie udziału nie brałam, jak dla mnie mało mnie interesujący, zasady w jednym punkcie mi się nie podobały - a nagrody, wszystko co było do wygrania - mam, i to też był jeden z powodów nie brania udziału w konkursie - niech wygra ten co potrzebuje. I z tego samego powodu nie wezmę udziału w konkursie foto - na chwilę obecną nie posiadam roweru (a chyba wygranej nikomu w prezencie dać nie można) więc i przegląd mi nie potrzeby. Chociaż temat konkurs mi się podoba to jest tutaj część osób, której nagroda na pewno się przyda. No chyba, że będzie można komuś ofiarować wygraną w prezencie to wtedy się zobaczy.
Pytanie tylko do administracji (sponsora?) czy jest takowa możliwość ;-)

Najbardziej promowały portal, opisy na gg bo ściągały - choćby z ciekawości - naszych znajomych na portal oraz dodanie portalu do znajomych na FB (ten sam powód co na gg).

Egzek - czekam na kolejne relacje. Jeszcze jakbyś fotki potraw/pizz dodawał to byłoby bosko, choć z drugiej strony by się człowiek głodny robił :-) Może tak jeszcze porównanie kebabów i zapiekanek? ;-) Chociaż z tym ostatnim to pewnie Puchatek by wygrał :P
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.