Ogłaszam wyniki konkursu, który zakończył się wczoraj. Informacje o nim we wcześniejszym wpisie.

Już jutro z ruszamy z kolejnym - wiosennym konkursem fotograficznym.

1. Konkurs aktywności autorskiej.

Do Adamusa trafia urządzenie wielofunkcyjne HP (drukarka atramentowa i skaner). Osoby z drugiego i trzeciego miejsca: Egzek-JKD oraz Blood997 otrzymają Pendrive 8GB.

Bardzo dziękujemy autorom za ich aktywność. Musieli włożyć najwięcej czasu i pracy by uzbierać odpowiednią liczbę punktów. 

Swoich i Łukaszowych aktywności nie uwzględnialiśmy w punktacji.


2. Konkurs na najlepszy temat na forum.

Zwycięzca, czyli autor najpopularniejszego wątku otrzymuje zestaw głośników 2.1 firmy Logitech. Dla drugiego i trzeciego miejsca również przewidzieliśmy nagrody w postaci wysokiej jakości Pendrive 4GB.

Aktywność forumowa nie wymaga tyle czasu co przemyślenia. Jak widać po zwycięscy, to jednak lokalny temat cieszył się wśród użytkowników największym powodzeniem. 

  1. Prezes Gruber odejdzie z ZKKM - pkw
  2. Rozkaz: ZGASIĆ PAMIĘĆ - coming soon
  3. czas na rozliczanie PITów - PaUla

3. Dla użytkowników Gadu Gadu
Wygrywa wybrany drogą losowania numer 34707149. Nagrodą jest urządzenie wielofunkcyjne HP (drukarka atramentowa i skaner).
Użytkowników Gadu Gadu spełniających ostatecznie wymóg konkursu, tj "Utrzymuj opis "http://chrzanowski24.pl - społeczność i informacje powiatu" przez minimum 7 pełnych dni niezależnie od swojego statusu" spełniły ostatecznie 43 osoby. Wiele osób nadal ma ustawiony ten opis za co serdecznie dziękujemy!

4. Dla użytkowników Facebooka
Wygrywa wybrany drogą losowania użytkownik Facebooka Anna Kot z Chrzanowa. W ręce zwycięscy trafia urządzenie wielofunkcyjne HP (drukarka atramentowa i skaner). Strona fanowska uzbierała 51 fanów. Liczymy, że strona z czasem będzie zyskiwać kolejnych fanów. Obecnie jest ona na bieżąco aktualizowana. Link do naszej strony: http://www.facebook.com/chrzanowski24

 

Nagrody:

Urządzenia wielofunkcyjne HP, głośniki Logitech 2.1 oraz Pendrive 4 i 8 GB wysokiej jakości.

 Nagrody mogą być odebrane wyłącznie osobiście w naszym biurze, w Chrzanowie, ul. Krakowska 16 po wcześniejszym kontakcie. 

Nagrody ufundowane są przez wydawcę serwisu Chrzanowski24.pl, firmę 48 Media.

Firma 48 Media oferuje między innymi usługi pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, dzięki któremu dana strona internetowa jest obecna w wynikach wyszukiwania. Obecnie w Polsce ponad 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google (także onet.pl, gazeta.pl).

W chwili obecnej pozycjonowanie stron internetowych to najefektywniejszy sposób pozyskiwania klientów, gdyż klient sam szuka danego produktu / usługi / firmy, dzięki czemu istnieje dużo większe prawdopodobieństwo, że dokona transakcji trafiając do nas przez wyszukiwarkę. Ważne jest, by strona znalazła się w TOP 10 wynikach wyszukiwania.

Firma 48 Media pobiera opłaty wyłącznie po osiągnięciu zakładanego efektu - tj TOP 10 wyników wyszukiwania.

Ceny pozycjonowania fraz lokalnych zaczynają się od 50 zł netto miesięcznie*.

* przykładową frazą lokalną jest auto gaz chrzanów, sklep rowerowy chrzanów, fotograf trzebinia, biuro rachunkowe libiąż

Formularz wyceny pozycjonowania znajduje się na podstronie 48 Media - kliknij tutaj, by przejść do formularza.