Pamiętacie ten krzyk medialny, gdy PiS uczciwa "bolszewia" chciała zaostrzyć kary za najbardziej barbarzyńskie przestępstwa w dodatku w recydywie? Dzisiaj PO, nieuczciwa bolszewia chce zaostrzyć kary za to, że ktoś się zdenerwuje i podskoczy władzy, ale w mediach tym razem krzyku nie ma, jest przyzwolenie na ten proceder totalitarny.

Mamy do czynienia z taką obłudą mediów, że sobie nawet tego nie wyobrażacie. Wszystkie przestępcze i totalitarne pomysły Platformy Obywatelskiej są przekuwane wręcz w sukces po odpowiedniej obróbce dialektycznej.


Platforma Obywatelska ma obecnie na swoim koncie 207 afer (TUTAJ) i niezliczoną ilość przestępstw i nadal rządzi krajem.

PiS podał się do dymisji po jednym krzyku medialnym i jednej aferze, która została w prokuraturze umorzona. PiS oddał władzę, bo krzyk medialny był jak ryk dzikich świń, a była to najbardziej brudna propaganda jaką można było oglądać od czasów PRL.

Dzisiaj mamy do czynienia z poważnymi naruszeniami prawa karnego przez wielu funkcjonariuszy publicznych z Platformy Obywatelskiej i jest o tym cisza, a w najlepsze trwa kampania wyborcza Platformy, jakby nic się nie stało.

Na portalach internetowych na których można się rzekomo swobodnie wypowiedzieć, komentarze nie pasujące do linii propagandy są blokowane. Największe zastrzeżenia można mieć do takich portali jak Interia.pl i Onet.pl. Tam masz wrażenie, ze większość opinii jest pozytywnych wobec PO. Jest to tylko iluzja, gdyż większość opinii negatywnych wobec PO jest tam blokowana. Większość komentarzy za PO jest pisanych w sposób budzący zdziwienie, będące oszczerstwami i inwektywami, co jest typowe dla propagandy w systemach totalitarnych, gdzie merytoryczną wypowiedź próbowano ośmieszyć i wyszydzić, a robią to tzw. POschetynowcy, którzy dostają instrukcje od samego szefa. Dziwne, że moderator czytając tekst nie blokuje treści odnoszących się ad personam i pozwala na napędzanie się takiego procederu nienawiści. Nie ma w wypowiedziach treści, lecz ad personam, to wzbudza już podejrzenia. Inteligentny człowiek dochodzi do wniosku, że nie ma sensu się produkować, skoro faktycznie łatwiej jest uderzyć krótko ad personam i wtedy faktycznie moderator tego nie kasuje. Hańba takim portalom z takimi moderatorami. Doprawdy te portale należy czytać z ogromnym dystansem i to raczej dla zabawy i zaspokojenia ciekawości czym karmiona jest masa niewolników niż dla dowiedzenia się czegokolwiek o tym co się dzieje w Polsce i na świecie. Tego czego nie ma na tych portalach jest za to w mediach, które zostały ochrzczone jako moherowe i nacjonalistyczne, a nawet antysemickie. Jakby nie było to z tych mediów religijnych dowiesz się co się naprawdę dzieje w Polsce. Jaka została stworzona tuba propagandowa również przeciwko tym mediom, które mówią prawdę, a rzekomo ich niewiarygodność ma się brać z religijności. Ich szczególna dbałość o interes obywateli Polski ma być nacjonalizmem, zaś działalność Jugendamtów w Niemczech w interesie niemieckim to dbałość o zdrowie dzieci. Co za obłuda antysłowiańskiej Gazety Wyborczej.

Ludzie już żebrzą na ulicach, chorują, a Polska coraz bardziej przypomina kraj ogłupionych niewolników przez media. W mediach o tym cisza. Prawie wszystkie większe media są opanowane przez propagandzistów wspierających niemieckie totalitarne zmiany prawne w Polsce, które wdraża Platforma Obywatelska niszcząc społeczeństwo.

W mediach cisza. Platforma Obywatelska to przestępcza organizacja, a media nic. Co jakiś czas słychać ośmieszanie opozycji, która pragnie, by każdy mógł jechać na wakacje do Egiptu. Z tego śmieją się media i posłowie Platformy Obywatelskiej. Gratulacje wyboru największych oszustów z Platformy Obywatelskiej, którzy nie cofają się przed największymi i bezczelnymi kłamstwami w mediach, jakby myśleli, że nic im za to nie grozi. Kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa to leje się dziś z mediów. Szukajcie prawdy, bo dziś czytacie tylko kłamstwa w mediach wspierających Platformę Obywatelską i kreuje się zastępcze tematy, które również są kłamstwem. Kłamstwem jakie w życiu nie przyszłoby wam do głowy, że można tak w żywe oczy i nie ponieść za to żadnych konsekwencji.

(Ciąg dalszy 2010.03.09 17:20)

W Rzeczpospolitej Piotr Gursztyn o mediach.

Komentarze   
+1 #1 Jan 2010-06-07 16:45
PO i Tusk to Bolszewicy
Cytować
+1 #2 Jan Koniecpolski 2011-02-19 20:50
Platfusy to ewidentna jawna i nierejestrowana agentura pruska działająca w strategicznym partnerstwie z agenturą ruską i żydowską.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.