Wczoraj rozpoczęła się kalendarzowa wiosna. W związku z tym wraz z firmą WojSport.pl zapraszamy aktywnego do udziału w konkursie fotograficznym.

Zabawa polega na przesyłaniu zdjęć, na których uwieczniona będzie wiosna w powiecie chrzanowskim. Konkurs ma również na celu promocję spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Szczególnie na wiosnę poruszając się po powiecie warto wybrać rower jako środek transportu.

Z pośród przesłanych zdjęć wybierzemy 5, które najlepiej oddają wiosenny klimat w powiecie chrzanowskim. Pod uwagę będzie brany całokształt zdjęcia. Wykonanie, jakość, oryginalność, pomysł.

Autorzy wybranych fotografii otrzymają nagrodę - usługę pełnego przeglądu roweru wartości 60 złotych. Sponsorem nagród jest firma WojSport.pl z Myślachowic. W ofercie: rowery używane, serwis i naprawa. Pełna oferta dostępna jest na stronie internetowej WojSport.pl

Regulamin:

 • Konkurs trwa od 22 marca do 30 kwietnia 2010. Ogłoszenie wyników 4 maja.
 • W konkursie mogą brać udział tylko zarejestrowani użytkownicy.
 • Jeden użytkownik może przesłać maksymalnie 4 zdjęcia. Oświadcza, że jest ich autorem.
 • Spośród przesłanych przez użytkownika zdjęć wybrane (otrzymać nagrodę) może zostać tylko jedno.
 • Zdjęcie musi być wykonane w powiecie chrzanowskim oraz przedstawiać tematykę wiosenną. Zdjęcie może zawierać opis dodany w komentarzu co dokładnie przedstawia oraz gdzie zostało wykonane. Powinno być aktualne, tj wykonane w 2011 roku.
 • Zdjęcia będą promowane w widocznym miejscu na stronie.
 • Konkurs będzie przeprowadzony w ramach grupy "Rowery" w specjalnie przygotowanej galerii. By dodawać zdjęcia użytkownik musi dołączyć do grupy "Rowery". Bezpośredni link do galerii: Rowery / Wiosna w powiecie.
 • Z pośród przesłanych zdjęć wybierzemy 5, które najlepiej oddają wiosenny klimat. Autor każdego otrzyma nagrodę. Nagroda wartości 60 złotych obejmuje regulowanie przerzutek, hamulców, pompowanie opon, smarowanie napędu, kasowanie luzów, smarowanie łożysk piast, suportu, centrowanie kół . Wszelkie koszty związane z zakupem niezbędnych cześć podlegających wymianie ponosi zwycięzca (do ustalenia przed wykonaniem usługi).
 • Wyboru zdjęć dokonują administratorzy Chrzanowski24 razem z przedstawicielem firmy WojSport.pl (jednocześnie nie biorą udziału w konkursie). Pod uwagę przy ocenie będzie brany całokształt zdjęcia. Wykonanie, jakość, oryginalność, pomysł.
 • Sponsorem nagród w konkursie jest firma WojSport.pl z Myślachowic.
 • Ostateczna interpretacja zasad w razie sporów należy do administracji Chrzanowski24.pl
Komentarze   
0 #1 Darek 2011-03-30 11:32
W sumie: http://chrzanowski24.pl/index.php?option=com_community&view=photos&task=photo&userid=294&albumid=171&Itemid=67#photoid=2207
Zdjęcie robione 4-5 lat temu, ale na wiosnę gdy te bestie wychodzą na żer :DTo co takie zdjęcie mam dodać jeszcze raz ale do podanej galerii Wiosna w powiecie?
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.