×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 549

...podaruj uśmiech swój, tym których napotkałeś na jawie i w swym śnie, a może ktoś skazany na samotność, ogrzeje się twym ciepłem, zapomni o kłopotach...

— Ryszard Riedel


Pamiętajmy o tak prostej i jednocześnie bardzo fajnej sprawie jaką jest uśmiech. Wiem, jesteśmy doświadczonym narodem przez wojny, okupacje, czasem też smutnym bo nam ciężko bo pogoda brzydka bo ponarzekać sobie lubimy. Jednak idąc ulicą i uśmiechając się do ludzi możemy naprawdę poprawić komuś i przedewszystkim sobie humor. Tak więc bez konkretnego zobowiązania, wchodzimy do domu po ciężkim dniu pracy uśmiechnijmy się do domowników. Spotykamy sąsiada powiedzmy mu dzieńdobry z uśmiechem na twarzy, a gdy nas ktoś zacznie ganić z czego się śmiejemy powiedzmy że uśmiechamy się do życia, do losu. Nie dajmy się szarości, smutkowi i depresji, łzom które nas czasem dopadają, uśmiechajmy się do wszystkich bez wyjątku bez interesu od tak swobodnie i naturalnie jak tylko potrafimy.
Pozdrawiam :)))

Komentarze   
0 #1 OLA: 2011-02-25 20:42
Uśmiech nic nie kosztuje, uśmiechajmy sie i pozdrawiajmy sąsiadów swoich, bo zdarza się że przechodzi jeden koło drugiego-ani be ani me ani kukuryku;-)
Cytować
0 #2 OLA: 2011-02-26 16:03
A tu napiszę wręcz coś odwrotnego;stoj ąc w kolejce na stoisku mięsnym w osiedlowym sklepie na pólnocy nazywa sie rabat -euro, panie sprzedawczynie sprzedajac opowiadają sobie przeżycia z dnia poprzedniego śmiejąc sie klienci są zbulwersowani ale nikt sie nie oddzywa, sprzedawczynie pieja z zachwytu, no i klientom sie śpieszy a one mają to gdzieś.Ale myśle że już nie długo będą tak wesołe, gdy na osiedlu wybudują nam itermache.8)
Cytować
0 #3 l 2011-02-27 12:26
ludzie wolą swoimi smutami obarczać innych i wiecznie narzekać bo tak wygodniej i wpisało się to już w nasze otoczenie więc kto łamie tą regułę i się uśmiecha i mówi że mu dobrze uważany jest z głupka
Cytować
0 #4 Darek 2011-03-02 11:51
No to jestem totalnym głupkiem :D
Cytować
0 #5 akita 2011-03-02 13:41
Cytat:
Napisane przez Egzek-JKD, marzec 02, 2011 09:51:21
No to jestem totalnym głupkiem smilies/cheesy.gif
Dlaczego tak twierdzisz? Chyba nikt nie powinien tak o sobie pisać nawet z uśmiechem.
Cytować
0 #6 Paulina Sobieraj 2011-03-02 13:58
Ja tam wolę nie uśmiechać się do ludzi:-) - zwykle źle na tym wychodzę... Ale śmiać się z samej siebie i do siebie? nawet idąc ulicą? czemu nie!
Swego czasu na studiach uczyłam się nawet o terapii śmiechem:-). Polecam - zacznijcie od nawoływnia jak św. mikołaj - hoł, hoł, hoł... potem hu hu hu jak sowa, hihihi jak nastolatka, a na samą myśl jak to śmiesznie może zabrzmieć pewnie już się sami uśmiechnęliście :-)
Śmiech to zdrowie -wiecie ile wtedy mięśni na twarzy się porusza? a ile kcal spala?
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.