Witam w pierwszym odcinku naszego bloga satyrycznego mamy trzy pozycję:

1. TEATRZYK DLA KOTKA - scenariusz filmu fantasy

2. OGŁOSZENIE DROBNE - zbiórka funduszy na budowę pomnika

3. ŚWIAT KARYKATURY - nasi włodarze oczami szarego człowieka ;)

 

1. TEATRZYK DLA KOTKA (wersja dla dorosłych)

Szukam sponsora na sfinansowanie budowy kartonowego modelu mojego kosmodromu (ponieważ poprzedni uległ uszkodzeniu). Zdjęcie poniżej:

ŻYWY SCENARIUSZ (Każdy z Was może mieć wpływ na jego ostateczną wersję)

Pewnego letniego poranka główny bohater (Henio) budzi się jak zwykle zlany potem. Ubiera trampki i sportową koszulę w kratę. Kilka dni przygotowywał się do podróży do Murdoru (tu wstawki jak ćwiczy, biega, itp). Wychodzi z domu, spotyka się z grupką znajomych (którzy wyruszają w podróż razem z nim). W tym momencie przybijają "piątki" i "żółwiki" wołając "pis łit ju"  (eng. pokój z Tobą). Cała grupa udaje się do hangaru gdzie stoi ich kosmodrom TUI54. Po spakowaniu najbardziej potrzebnych rzeczy (butelki wódki i rumu) kosmodrom startuje.

Lot odbywa się normalnie, jednak gdy przelatują nad starożytnym lasem Ątuf (blisko Murdoru) zdarza się rzecz niesłychana. Jednak jeden z Ątuf, stary i posępny Brzozec, zaczyna gonić kosmodrom próbując go uchwycić swoimi krzaczastymi ramionami. Teraz wybiegają w panice Urki z Mordoru, kamera pokazuje moment jak Brzozec swoją trzecią łapą chwyta skrzydło kosmodromu i rzuca nim o ziemię. (...) Ciąg dalszy należy już do Was drodzy czytelnicy. Postaram się jak najczęściej aktualizować (wybierając najlepsze pomysły) wpis.

Poszukuję aktorów którzy potrafią zagrać ątów oraz urków (ważne aby znali cyrylice, to takie klimatyczne).

 

2. OGŁOSZENIE: Nasza organizacją zbiera fundusze na budowę pomnika który stanie na trzebińskim rynku. Projekt wygląda tak:3. GŁES HU - karykatury znanych ludzi.