×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 951

Witam w pierwszym odcinku naszego bloga satyrycznego mamy trzy pozycję:

1. TEATRZYK DLA KOTKA - scenariusz filmu fantasy

2. OGŁOSZENIE DROBNE - zbiórka funduszy na budowę pomnika

3. ŚWIAT KARYKATURY - nasi włodarze oczami szarego człowieka ;)

 

1. TEATRZYK DLA KOTKA (wersja dla dorosłych)

Szukam sponsora na sfinansowanie budowy kartonowego modelu mojego kosmodromu (ponieważ poprzedni uległ uszkodzeniu). Zdjęcie poniżej:

ŻYWY SCENARIUSZ (Każdy z Was może mieć wpływ na jego ostateczną wersję)

Pewnego letniego poranka główny bohater (Henio) budzi się jak zwykle zlany potem. Ubiera trampki i sportową koszulę w kratę. Kilka dni przygotowywał się do podróży do Murdoru (tu wstawki jak ćwiczy, biega, itp). Wychodzi z domu, spotyka się z grupką znajomych (którzy wyruszają w podróż razem z nim). W tym momencie przybijają "piątki" i "żółwiki" wołając "pis łit ju"  (eng. pokój z Tobą). Cała grupa udaje się do hangaru gdzie stoi ich kosmodrom TUI54. Po spakowaniu najbardziej potrzebnych rzeczy (butelki wódki i rumu) kosmodrom startuje.

Lot odbywa się normalnie, jednak gdy przelatują nad starożytnym lasem Ątuf (blisko Murdoru) zdarza się rzecz niesłychana. Jednak jeden z Ątuf, stary i posępny Brzozec, zaczyna gonić kosmodrom próbując go uchwycić swoimi krzaczastymi ramionami. Teraz wybiegają w panice Urki z Mordoru, kamera pokazuje moment jak Brzozec swoją trzecią łapą chwyta skrzydło kosmodromu i rzuca nim o ziemię. (...) Ciąg dalszy należy już do Was drodzy czytelnicy. Postaram się jak najczęściej aktualizować (wybierając najlepsze pomysły) wpis.

Poszukuję aktorów którzy potrafią zagrać ątów oraz urków (ważne aby znali cyrylice, to takie klimatyczne).

 

2. OGŁOSZENIE: Nasza organizacją zbiera fundusze na budowę pomnika który stanie na trzebińskim rynku. Projekt wygląda tak:3. GŁES HU - karykatury znanych ludzi.

 

Komentarze   
0 #1 ....: 2012-07-17 22:09
dzieci ile wy macie lat? ten POrtal dobija dna powoli
Cytować
0 #2 tomasz jeska 2012-07-17 22:41
Jest to wpis na blogu. Kogoś. Treści zamieszczane przez Użytkowników nie są poglądami i opiniami twórców Chrzanowski24 - ile razy jeszcze to mamy powtarzać pod każdego tego typu wpisami? Każdy tego typu kolejny kretyński pod adresem administracji komentarz zostanie usunięty.
Cytować
0 #3 Egzek 2012-07-18 00:58
POrtal? O Pan przeczytał tylko pkt.1 zobaczył, że to o PiS i już zaszufladkował. ... a dwa pozostałe punkty? Są jak widać o PO...
pkt. 3 Rządzi :D
Cytować
0 #4 chemia 2012-07-18 20:33
wszytsko spoko ale za duzo tekstu, niechce mi sie czytac wiecej jak 160 znakow....
Cytować
0 #5 szczery 2012-07-20 19:56
Swoista schizofrenia w artykule panuje, a nie ma to nic wspólnego z satyrą, bo satyra nie ma nic wspólnego z chamstwem. Z jednej strony autor tego tekstu to typowy wyborca PO, ewentualnie Palikota lub SLD, który szydzi z tragedii w Smoleńsku, gdzie zginęła elita narodu, która miała udział w aktywnej obronie niepodległości Polski przed zakusami rożnych światowych organizacji biznesowo-polit ycznych. Z drugiej strony krytykuje władzę w Trzebini, która należy do PO. Należy w takiej sytuacji zadać sobie pytanie, czy przypadkiem władza PO w Trzebini nie jest zbyt daleka od władzy z PO w Sejmie. Być może spikanie się z Gowinem zaszkodziło władzy PO w Trzebini. Gowin jest kolejnym liderem do wyeliminowania politycznego w ramach utrzymania władzy absolutnej Tuska, który nie znosi żadnej konkurencji. A może władza PO ma niewłaściwe poglądy na temat Smoleńska i przypadkiem za dużo gdzieś powiedziała jakimś donosicielom ze środowiska PO w Sjemie, a wiec jest nielojalna i popełnia myślozbrodnię przeciwko właściwej linii partii? Jak wiemy urzędnicy PO mogą nawet wprowadzić przymusowe szczepionki, podatek katastralny, a nawet zakuć w kajdany swoich lojalnych wyborców i nikt w mediach zbliżonych do Gazety Wyborczej złego słowa o nich nie powie, dopóki przejawiają tzw. lojalność myślowo-poglądo wą.
Cytować
0 #6 Behemot 2012-07-30 15:10
Wprowadzono w życie regulamin komentowania :-)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.