- lepiej później, ale szczęśliwie, niż wcześniej i w wieku 30 lat być po rozwodzie i kilku kolejnych rozstaniach.

Wiele osób zazdrości innym ludziom tego, czego sami w danym momencie nie mają, nie doceniają tego, co mają w posiadaniu, nie korzystają z dnia dzisiejszego, marnują czas na zamartwianie się i gdybanie. Pamiętajcie żeby nie dać się zwariować przez dzisiejsze tempo życia i zakłamane media dla których "lans" stał się tematem nadrzędnym, ważniejszym od prawdy i rzeczywistości.

Szukajmy prawdziwych ludzi, przyjaciół drugiej polówki ale pamiętajmy że nie ma nic na pstryknięcie palcami, czasem może to trwać latami. Wielu się zniechęca po kilku miesiącach, a może nawet tygodniach - zaczynają się uważać za nieudaczników, "bo innym się udaje". Ale spotkać kogoś, a ułożyć sobie z nim życie to dwie różne sprawy i o tym też wiele osób zapomina widząc dookoła obściskujące się pary.

Te moje kilka słów spowodowała kolejna już opinia w czasie spotkania rodzinnego jak to Ania, Mania i Marcin w wieku 18 lat zostali rodzicami i jak to czas ucieka. Nie pozwólcie sobie wmówić że czas już na was. Każdy jest inny i każdy powinien szukać czegoś prawdziwego a nie chwilowej utopii czy bajki. Bo w myśl popularnego ostatnio powiedzenia "życie to nie bajka, każdy o tym wie, bajkę można powtórzyć, życia nie" - niby "każdy" o tym wie, a życie ciągle pokazuje że jednak Nie.

 

Komentarze   
0 #1 Krzysio 2011-03-02 16:23
A ja się z tobą nie do końca zgodzę. Każdy ma swój czas. Jedni go dostrzega inni nie a wręcz źle wykorzystają. I nie czekając na 30, 40 wiele młodych 18-20 letnich ludzi podejmuje mądre i przemyślane decyzje za którymi idą później lata zrozumienia, wybaczań i zdobywania mądrości życiowych.
Cytować
0 #2 chaos 2011-03-02 19:17
to miało być o czasie? czy o szukaniu? a może tylko o życiu?
Cytować
0 #3 kusto 2011-03-04 21:27
a może o szukaniu i uciekającym czasie skoro się go goni ;-)
troszkę wyrozumiałości, w końcu to pierwszy wpis autorki
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.