Brytyjskie dzienniki huczą od afery związanej z państwowym systemem zdrowia. Praktyka zatwierdzona przez brytyjski fundusz zdrowia NHS polega na eutanazji osób bezproduktywnych dla systemu socjalistycznego, który jest obciążony nadmiarem fałszywych obietnic i obowiązków świadczenia ubezpieczeń społecznych. System okradania ludzi w wieku produktywnym przy pomocy podatków i różnego rodzaju opłat na przymusowe ubezpieczenie nie ma prawa bytu w matematyce. Tym razem to co było przewidywane przez analityków finansowych i krytyków socjalizmu spełnia się na naszych oczach. System socjalistyczny kolejny raz upada pod płaszczem neoliberalizmu. Tym razem już bez skrupułów i jawnie poddaje ludzi na emeryturze czyli bezużytecznych dla sytemu, eutanazji.

Czy u nas jest podobnie? Tak. Powiem więcej, jest identycznie. Socjalizm nie ma prawa bytu i musi w jakiś sposób się ratować.

Jeśli jesteś emerytem, rencistą, czy osobą blisko tych świadczeń unikaj szpitala publicznego. Chyba, że chcesz szybko umrzeć.

Jak szybko umrzesz będzie zależało ile jesteś w stanie dać dodatkowo poza tym co socjalistyczna instytucja białych fartuchów zabiera z NFZ.

Czy nie ma tam lekarzy, którzy naprawdę chcą pomóc?

Szukanie takich jest kwestią trafienia szóstki w totka.

Czy nie zastanawia was, że najwięcej firm pogrzebowych umieszczonych jest przy szpitalach działających na zasadzie systemu socjalistycznego? Dlaczego przy klinikach prywatnych takie usługi pogrzebowe są nieopłacalne?

Okradanie ludzi przy pomocy socjalistycznych obietnic to rzecz łatwa, bo każdy prosty umysł jest w stanie się na to nabrać. Prawda jest taka, że za te pieniądze naiwnych podatników sami zostaną wykończeni w odpowiednim momencie, bo zaczną być uciążliwi dla systemu, który już zbankrutował i jedynie ukrywa ten fakt kreatywna księgowość ministra Rostowskiego z Platformy Obywatelskiej.