Tuż za powiatem, lecz całkiem blisko, przy starej drodze łączącej powiaty, wznosi się dumne miasteczko Krzeszowicami zwane. W samy ryneczku, blisko zieleni mieści się ENZO znana pizzeria. Na oczach ludzi jedzenie robią, a świeże składniki ciągle dowożą.

Jak obżartuch chodzi po restauracjach, ja ten sam grubas sprawdzę dla Was pizzerie – szczególnie te które na wynos dostarczają Wam jedzenie. Zasady podobne zastosuje, lecz jednym zestawem gwiazdek obdaruje. Pamiętajcie iż ważne jest ile gwiazdek otrzymać mogli - bo może to ja akurat pechowy jestem.

Jeżeli ktoś z Was będzie chciał abym sprawdził jakąś pizzerię proszę o informację – skorzystam, acz mój bebech ser nie rozwali :D


ENZO:

Dobra pizza - przygotowywana na oczach zamawiającego ;) jednak smakiem nie zaskakuje. Cenowo wychodzą dobrze. Jednak cały czas czegoś mi tam brakuje(w smaku) dlatego nie mogę przyznać więcej niż 3 gwiazdki (może kiedyś 4). Znajomi potwierdzają moją ocenę: "smaczna, dobra, ok, itp.". Tak więc brakuje tego czegoś co znalazłem w RAMZESIE. Niemniej jednak polecam ta pizzerie tym którzy czasami bywają w Krzeszowicach.

Wystrój wnętrza niestety nie przypadł mi do gustu, czerwienie z zielenią nie za ładnie się komponują, a całość tworzy troszkę "duszny" klimat. Jednak w porównaniu do niektórych (poprzednich opisów) wnętrz wypadają dobrze.

Pozdrawiam wszystkich i życzę smacznego!