Oj hen daleko, aż za wzgórzami, w sercu Alwerni wylądowali. W centrum mieściny, przy małym osiedlu mieści się pasaż, a w nim restauracja. Po schodkach w górę, za reklamami  w RAMZESA objęcia się udajemy. Pięknie, wytwornie, czysto i schludnie. Tak, to tutaj posiedzieć chcemy!

Jak obżartuch chodzi po restauracjach, ja ten sam grubas sprawdzę dla Was pizzerie – szczególnie te które na wynos dostarczają Wam jedzenie. Zasady podobne zastosuje, lecz jednym zestawem gwiazdek obdaruje. Pamiętajcie iż ważne jest ile gwiazdek otrzymać mogli - bo może to ja akurat pechowy jestem.

Jeżeli ktoś z Was będzie chciał abym sprawdził jakąś pizzerię proszę o informację – skorzystam, acz mój bebech ser nie rozwali :D


RAMZES:

Szybko, świeżo, może nie za tanio, ale za to dużo. Super ciasto (tylko trzeba przy zamawianiu powiedzieć czy się chce cienkie czy grube). Pizza robiona na naszych oczach - co teraz jest rzadkością. Ostra pizza jest naprawdę ostra - naprawdę.  Najlepsza - jak na ten czas - pizza w okolicy. W pełni zasłużone 5 gwiazdek.

Wystrój wnętrza jest bajeczny, a nie jakaś obskurna knajpka... Widać profesjonalizm i wyglądzie  strony internetowej, samej pizzeri/restauracji - jak i jakości potraw.

Pozdrawiam wszystkich i życzę smacznego!

 

Komentarze   
0 #1 OLA: 2011-03-16 16:49
A jaka cena ? ostra czy normalna?;-)
Cytować
0 #2 Egzek 2011-03-16 17:59
Ceny masz u nich na stronie. A ostra to trzeba poprosić aby zrobili Ci ostrą :D
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.