×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 294

Między Katowicami, a Krakowem mieścina wyrasta zwana Chrzanowem. Tuż przy A4, ot całkiem blisko ulicy Okrzei, na samym rogu stoi budynek dla "senatorów". Tam GRUBY BENEK siedzibę swą ma, a kto tam przyjdzie bilarda ma.

Jak obżartuch chodzi po restauracjach, ja ten sam grubas sprawdzę dla Was pizzerie – szczególnie te które na wynos dostarczają Wam jedzenie. Zasady podobne zastosuje, lecz jednym zestawem gwiazdek obdaruje. Pamiętajcie iż ważne jest ile gwiazdek otrzymać mogli - bo może to ja akurat pechowy jestem.

Jeżeli ktoś z Was będzie chciał abym sprawdził jakąś pizzerię proszę o informację – skorzystam, acz mój bebech ser nie rozwali :D

Powstaje szczegółowy ranking zarówno pizzeri jak i restauracji. Mieścić się będzie obok mnie, a dokładniej na stronie egzek.org. Gdy tylko powstanie - napisać Wam raczę.

GRUBY BENEK:

Stosunkowo najgorsza z dotychczas spożywanych przeze mnie pizz. Ciasto gotowe i do tego najgorszej jakości, a składniki szkoda gadać - bleeei. 3 próby, 4 testerów, niestety źle wyszło. Szczerze wątpię, aby ten ser do pizzy był chociażby niskiej jakości... Nie tak, nie inaczej tylko jedna gwiazdka. Kiedyś może znowu się skuszę, albo może wielu z Was napisze do mnie, że coś się poprawiało i wcześniej to sprawdzę.

Pozdrawiam wszystkich i życzę smacznego!

P.S. Dla Behemotha i DrHousa: Tak specjalnie na ilość idę :) Zważ jeden z drugim, że pisałem: 1) o rankingu na mojej stronie, 2) to tylko o pizzeriach jest, a o restauracjach pisałem dużo - i tego nie zmienię, bo plany mam duże więc się nie bójcie.

Komentarze   
0 #1 Iza 2011-03-15 16:52
Nie wiem jak teraz, ale jak Benek był pod franczyzną (tak to się pisze?) pizza była lepsza. Mi pizza stamtąd smakuje, ale jadłam w listopadzie / grudniu więc mogło się pozmieniać.
Cytować
0 #2 Gregory House 2011-03-15 20:18
franczyzą
Cytować
0 #3 Dantonn 2011-03-15 21:00
a wg mnie tam obecnie jest najlepsza
Cytować
0 #4 Darek 2011-03-15 22:49
Smacznegio Dantonn, niektórzy lubią "fast food" w pełnym wydaniu :D
Cytować
0 #5 petro 2011-03-17 22:40
jest fatalna:sad::sa d:
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.