W mieście Chrzanowie, tu na "Lenina" zwanego teraz Henryka aleją, na samym końcu czy samym dole mieści się OREGANO pizzeria. Wystrój pomińmy... czas też nijaki, jednak produkty są świeżej/nieświeżej (tu wybrać) daty. Tu raz na wozie, a raz pod wozem, dlaczego spytasz? To mym uśmiechem Cię obdaruję. Dlaczego znowu pytanie postawisz... a zobacz dalej com napisali.

Jak obżartuch chodzi po restauracjach, ja ten sam grubas sprawdzę dla Was pizzerie – szczególnie te które na wynos dostarczają Wam jedzenie. Zasady podobne zastosuje, lecz jednym zestawem gwiazdek obdaruje. Pamiętajcie iż ważne jest ile gwiazdek otrzymać mogli - bo może to ja akurat pechowy jestem.

Jeżeli ktoś z Was będzie chciał abym sprawdził jakąś pizzerię proszę o informację – skorzystam, acz mój bebech ser nie rozwali :D

Pełna top-lista znajduje się na stronie http://egzek.org/


OREGANO:

Ciasto jest w sumie dobre (o ile, dokładnie się powie jaki się chce - inaczej zrobią wg ich widzimisię). I dalej jest problem, trzy testy - trzy osoby - trzy oceny (a ja z każdą z nich byłem). Dlatego raz super... (bo wszystko tłumaczone przez telefon jak ma być) innym razem wszystko na odp...... się. Kolejnym razem coś jest ale nie do końca tak jak być powinno. Pytanie: może tam kilka osób pizze robi? I w zależności na kogo się trafi taką się pizze otrzymuje? Jednak to nie jest dobre. Ba, to wręcz złe jest - ja bym trafił na najgorszego to by popłynęli jak inni... a tak, ciężko było się zdecydować. Dodatkowo, niestety ale ser w żadnym z przypadków nie był dla mnie smaczny (taniocha?). Tak czy inaczej, średnia pizza - Stałe 2 gwiazdki i szansa co najwyżej na 3 w bliskiej przyszłości. Jednak... coś mnie korci i chyba szybko tu wrócę - może coś się zmieni.

Pozdrawiam wszystkich i życzę smacznego!