×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 272

"Nie zauważyłem, aby ci którzy odsądzają innych piszących artykuły czy blogi od czci i wiary sami coś pisali dla tego portalu."

Zacznę jednak od początku. Zazwyczaj nie odpowiadam na tego typu ataki, żale i próby ulżenia sobie życiowych niepowodzeń kosztem innych.

Cała sytuacja zaczęła być jednak na tyle niezdrowa i siejąca ferment w tym miejscu, że poświęcę temu kilka zdań tego blogowego wpisu.

O co właściwie poszło. Jednym o to że nagrody w ostatnim konkursie aktywności nie spełniły ich oczekiwań bo takowe już posiadają, innym bo pewien xyz rozpoczął "hurtowe" pisanie artykułów, przepraszam jak to określono "wszystko pełną gębą plagiatowane". To jeszcze nie koniec nieszczęść które sprowadził na to miejsce, ów nieszczęśnik do swojej niecnej działalności wykorzystuje wiele innych kont klonów, trollów, pigmejów czy jak to zwał tak zwał, więc co by mu tu jeszcze za łatkę dokleić? Nie wiem moja wyobraźnia nie sięga aż tak daleko. Chciałbym jednak wyprostować tę informację ponieważ powielana i głoszona w różnych miejscach przez różnych ludzi już za moment jak każde systematycznie powtarzane kłamstwo stanie się prawdą. Nie wiem i szczerze nie interesuje mnie co pan i pani xyz sądzą na temat pisanych treści, bo poprostu oni nic (słownie zero) nie piszą na tym portalu, no może kilka komentarzy bo opinie to nie są nie mają z tym słowem nic wspólnego. Będę także na tyle uprzejmy w przeciwieństwie do tych osób że nie wymienię ich bo i po co? Wrzucić do jednego worka wszystkich każdy potrafi i co dalej? Do Wisły?

Posiadanie podwójnego konta w myśl regulaminu tego miejsca jest zabronione, rozumiem że konsekwencje też za to są i zostaną bezwzględnie zastosowane. Uczulam jednak przed popełnieniem pewnego błędu. Hasło troll stało się wygodne dla tych którzy je stosują kiedy już nie mają nic sensownego do napisania, o ile mogę zrozumieć że Administrator i Moderator mają wgląd w dane z których są pisane wypowiedzi (wiem bo sam byłem Adminem) o tyle zrozumieć nie mogę jak zwykły użytkownik może na kogoś wskazywać że jest klonem. Na jakiej podstawie to robi? Na podstawie pisowni i popełnianych błędów, a może godzin w jakich dany delikwent się logował? To nie rozprawka ani próby wybielenia samego siebie czy innych. To zwrot w stronę pokrzykujących ludzi którym zwyczajnie się nudzi i dla zabawy przypinają łatki innym tym samym dyskredytując te osoby.
W momencie kiedy odpowiecie dlaczego kopiować, klonować konta i wypowiedzi, tracić czas na takie zabiegi może bardziej was zrozumiem, każde inne plucie na rozmówcę doprowadzi ludzi do wniosków że tu nie warto dyskutować, a może o to właśnie chodzi? O tę wspaniałą ciszę i poczucie zwycięstwa w stylu "nikt mi nie podskoczy?". Mój kolega zawsze komentował to tak „różni ludzie różne potrzeby”.

Na koniec, piszę bo lubię, piszę gdy mam na to czas i ochotę, nie osiadam na laurach, ale też nie licytuję się z innymi co więcej w życiu osiągnąłem, cóż jednak dyskutować z osobami którym chodzi tylko o to żeby dopiec innym? Nie wiem, pozostawię to bez komentarza, dziękując równocześnie że są tu jeszcze osoby którym się chce pisać i prowadzić to miejsce.

Komentarze   
0 #1 szejk 2011-03-24 18:23
Ale się porobiło... ciekawe które to plagiaty.
Cytować
+1 #2 l l l 2011-03-25 19:35
Jak dla mnie ferment sieje tu zielony kot.
Cytować
+1 #3 prawda 2011-03-25 21:08
Ferment sieje każdy kto nie trzyma się faktów, a wyrzuca się tych co najwięcej piszą merytorycznie, trzymają się faktów i logiki, bo tak jest wygodniej, bo zwykle są w mniejszości. Łatwo rozpoznać tych co sieją ferment, bo zwykle piszą krótkie komentarze i co drugie słowo to obelga, ich się nie dyskryminuje na tym portalu, dyskryminuje się tych co piszą coś co wzbudza gniew tych, którzy woleliby, aby prawda nie wyszła na jaw, a ludzie czytali o pierdołach jak to złapano pijanego rowerzystę. Zwykle są to także ci co zazdroszczą komuś tego, że potrafi pisać lepiej niż oni, robić coś lepiej niż oni. Wróg publiczny numer jeden to ten, który jest zagrożeniem dla korupcji i interesów na przekrętach, bo potrafi ujawniać głupoty, które wypisują korporacje, koncerny i mafie. Jeden nie ma szans przeciwko bandzie. Więc się go wyzywa od trolli i wyrzuca, bo "sieje ferment" ujawniając prawdę. "Jest inny, bo nie trzyma z Nami, tylko z samym sobą i własnym sumieniem, więc musi odejść" Korupcja polityczna to jest największy grzyb tego świata, która przeżera masy. Taki co pisze prawdę odgrzybia, a więc sieje ferment, bo grzyba nie było widać, a teraz smród dookoła, i nikt nie chce zobaczyć, że uschłe drzewa zaczęły rodzić owoce.
Cytować
-1 #4 Behemot 2011-03-25 21:10
Jakub... kończ waść... wstydu oszczędź...
Cytować
+1 #5 WAT 2011-03-25 21:36
Srałeś w pory Behemot przed tym gościem, więc tu trollowałeś z różnych IP, rzucając oszczerstwa i obelgi. Nadal przed nim drżysz skoro tak zapadł ci w pamięć. Ten pistolecik w dłoni w avatarze świadczy o jakiejś psychozie i strachu.
Cytować
-1 #6 Behemot 2011-03-25 21:47
:D:D:D Kubuś, ochłoń trochę...
Cytować
0 #7 ,, 2011-03-25 22:40
Behemot jak można cię lubić skoro jako Admin karmisz takich osobników swoim zachowanie i wręcz prowokujesz
Cytować
-1 #8 Behemot 2011-03-25 23:37
Nie trzeba mnie lubić. Nikomu się nie podlizuję. Nie jestem adminem. Osobników nie karmię, tylko pokazuję im ich głupotę. Przy okazji: to ciągle jest jedna, góra dwie osoby.
Cytować
+1 #9 ,, 2011-03-26 11:20
Źle mnie zrozumiałeś - nie jesteś adminem ale jesteś modem a to do czegoś zobowiązuje - po co komu pokazujesz jego głupotę? Co za interes w tym masz? No chyba że naprawdę nie masz co robić ale to już Twoja sprawa. Nie ważne ile to osób, ważne że czytają to inni i mają stanowisko co się na tym portalu pisze - to wystarczy.
Pozdrawiam
Cytować
-1 #10 Behemot 2011-03-26 14:21
Przestaję więc odpisywać i zobaczymy jak sie sprawy potoczą :D pozdrawiam również.
Cytować
+1 #11 ,, 2011-03-26 14:52
Behemot i za to plus dla Ciebie, pozdrawiam.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.