Jesteś wykształcony? Głosowałeś na Platformę Obywatelską nie łudź się, że jesteś inteligentem.

1) PO obiecywało dziedziczenie OFE - jej ustawa tej obietnicy nie założyła.

2) PO z jej mediami wywodzącymi się z UW i AWS nazywało PiS bolszewikami, gdy chciało zaostrzyć kary za najgorsze przestępstwa w dodatku z recydywy. Dziś PO zaostrza kary za to, że podskoczysz władzy.

3) PO tworzy prawo, gdzie dzieci będą zabierane rodzicom, bez nawet takich instytucji niechwalebnych jak niemieckie Jugendamty. Takie prawo już istnieje, że w obronie koniecznej należy odebrać nawet dziecko, zwłaszcza funkcjonariusz państwowy. Więc po co dodatkowy przepis? Chyba po to by pozwolić na samowolę państwa? To jakiś totalitarny pomysł. Interwencjonizm państwowy jakiego nie było za hitlerowskich Nimiec, a Jugendamty istnieją tam od czasów Bismarcka. Do dziś nie zostały zdelegalizowane, bo działają na rzecz patriotycznych interesów Niemiec, gdyż zwykle odbierają prawa do dzieci mniejszościom innych narodowości. 

4) Niekorzystne umowy z Rosją w sprawie dostaw gazu, niekorzystne umowy CO2.

5) Afer nie wymieniam.

6) To tylko najnowsze informacje. Ktoś kto nie potrafi przestudiować kompromitujących PO pomysłów i decyzji, musi być ciemny jak najgorsza masa.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.