Naczytałem się ostatnio sporo uwag za swoje wpisy blogowe o "papierowej budzie i pieskach " że to prowokacja, a pewien prawnik również to czyta analizuje i takie tam. Usłyszałem nawet żebym skończył puszczać w sieć swoje szkalujące wpisy. Nie, te opinie nie są wodą na koło młyna który napędza takie wpisy. Są ludzie którzy o tym głośno mówią na ulicy, ale nie napiszą o tym w sieci bo albo się boją albo im się nie chce albo nie wiedzą gdzie to mogą zrobić. Pytają co mogą zmienić?
Pewna Pani uparła się że jako jedyna może pełnić rolę lokalnego przekaźnika informacji społecznej oczywiście tylko według własnej wizji i własnych poglądów. Zapominając o tym że monopol jest bardzo szkodliwy dla rynku noi dla samych czytelników oczywiście. O tym oczywiści nie wspomina bo problemy same się rozwiązują. Szkoda, w polemikę tamtejszego Kosza wdawać się nie ma sensu, każdy kto ma inne zdanie ląduję na 24godzinnym dołku po czym wylatuje w niebyt. Tamtejsze metody dla mnie są cenzurą, tak głośno i wyraźnie należy o tym mówić, to się nazywa Cenzura - gdzie nie można normalnie skomentować artykułu bez logowania bo podobno trzeba ponosić odpowiedzialność za to co się pisze, szkoda że nie w zastosowaniu do samego siebie, forum z którego wyrzuca się bezczelnie do kosza każdą wypowiedź która nie spodoba się wszechwładcy - pilotowi samolotu, noi czat nad którym nie potrafią zapanować i gdzie czeka się na ukazanie zadanego pytania tyle że można spokojnie kawę sobie zrobić i wypić przypalając przy tym papierosa. Czepiam się prawda? Ja? A oni? Cóż nietykalni, nieomylni, w skrócie po 20latach cyt. "grupa profesjonalistów".

Komentarze   
0 #21 uwaga 2010-10-20 21:13
TK Dziś rano słyszałem w tv, a mówił to poseł PiS-u że CBŚ jest w stanie w ciągu kwadransa namierzyć autora niezgodngo z prawem wpisu w necie. I to nie jest nawet sprawa cenzury - każdy obywatel ktory przeczyta coś na siebie w necie może ścigać autora tego wpisu. Na stronie jakiejś gazety w Polsce widziałem nawet takie ostrzeżenie przy komentarzach: Pamiętaj, że w internecie nie jesteś bezkarny.....
Cytować
0 #22 griks 2010-10-21 09:37
Jasne w 15min. cię namierzą za to że napisałeś w internecie że np. pismaki są "be" ale jak Ci auto spod domu ukradną czy okradną ci mieszkanie to sprawców przez pół roku nie chce im się znaleść po czym sprawę umażają - mało tego nawet jeśli sprawców złapią to będzie mała szkodliwość społeczna i ich sąd wypuści - więc powiedz sam gdzie sprawiedliwość w tym kraju.
A na całe podsumowanie powiem tyle - jak można namierzyć osobą korzystającą z laptopa i internetu na kartę bez abonamentu? Moim zdaniem gdy wyłączy kompa i zniszczy kartę mogą mu naskoczyć....
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.