Z pamiętnika satyryka czyli rzut okiem na media.

Włączyłem Chrzanowski24.

Co w informacjach policyjnych?

Zatrzymano włamywacza, który jako nietrzeźwy pieszy wpadł pod ukradziony samochód marki Seat i pobił oraz ukradł kurtkę, będąc mieszkańcem Libiąża. Pobity i okradziony pijany kierowca wraz z rowerzystą kradli paliwo z cysterny.

Co słychać na forum?

Godzina 20:00, czytam od dołu. Kto trzęsie Chrzanowskim24? Jakub!!! Wybuch cysterny kolejowej aż w Białymstoku, ale jest całkowity zakaz palenia zwłaszcza w lokalach gastronomicznych w których często dochodzi do ataku ad personam i agresji przeniesionej z sieci internetowej. Jadą wozy plakatowe, czy wiesz na kogo zagłosujesz?

Co w informacjach?

Odbył się czat z kandydatem na wójta, a chrzanowianin został wicemistrzem świata w szachach. Autobus w ogniu, jeszcze nie helikopter...

Trzebinia liderem, Janina przegrała nie dziwne, bo miała dopiero 14. Zaproszenie na czat z kandydatem na burmistrza w chaosie rozkładu PKP z przerwami dostaw energii elektrycznej w czasie wyborów samorządowych.

Na blogu?

Wrzuć synku papierek do kosza, a wyższość burmistrzów będzie ci dana. Romeo i Julia lokalna spółdzielnia, wszędzie im dobrze, ale w Chrzanowie najlepiej. Alicja w krainie Talibów odbierze gadżety za swoją aktywność za listopad 2010, choć rzetelność samorządowców wynika z ankiety użytkowników Chrzanowski24, którzy widzą, że kandydaci pchają się do krzesła, a jest tylko jedno miejsce. Ale na kogo głosować? Na lodówkę i jasny gwint! Czat po czacie i będzie kara za kupowanie, lecz czy ktoś oprze się zebrze? Co to jest blog? Blog to Nowoczesna Polska i spotkanie z Ja... P... Wszędzie polityka. Żeby zniszczyć polityka trzeba pluć, a zawsze coś przylgnie, jak mawiał jeden polityk.

Myślą tylko jak tu wkurzyć innych. Czy da się sprowokować, czy wybuchnie i zwyzywa od debilów, kałmuków, komuchów i miłośników Stalina?

Złapał Talib Jankesina, a Jankesin za łeb trzyma. To na wszystkich portalach, ale podobno Chiny też już gotowe do ataku na wszystkie państwa na N za Nobla. Baba Wanga na środę przewiduje III wojnę światową, ale póki co...

Nic się nie dzieje. Nuda. Rejs, a przydałyby się jakieś Alternatywy 4. Gospodarz Anioł to był dopiero dyzma, a potem Pazurek, co ma psy i samumem gryzły jak piłą mechaniczną i lindą.

Ale dziś to co innego. Ja robot chyba pójdzie, choć z terminatorem to by nie dał rady, choć nie wiem, bo Ja robot to inteligentna bestia była, uczuciowa z sercem.

Bajzel jak patrze na to dno w mediach zwłaszcza zamarznięte na lodzie, michtrixie, bez serc to szkieletów ludy... województwa razem z tym figurowym co by PO trupach szli nawet do celu, żeby zabłysnąć wśród doborowych beretów. Powiesili się nawet na krzyżu w pozycji biseksualnej żeby cool wyglądać. Patrzę na ten oooo [gest Kozakiewicza] net co Nuda jest tam jak fiks i małachem wymiata. Grandem z oficera i twierdzy szyfrów. Nuda wszędzie. Na innym portalu rzuca się w oczy „zadbana za małe pieniądze”. Nie wchodzę i nie dam, ani grosza. Chłopaki nie płacą. Idę gdzie indziej, zdobywać, łowić, obnażać nagą prawdę.

Komentarze   
0 #21 , 2010-11-12 22:27
Jakub nic do Ciebie nie mam ale jak widzę co na tym portalu wypisujesz to wiem jedno że ja się stąd wypisuję :sad:
Cytować
0 #22 Jakub 2010-11-14 22:53
Cokolwiek to jest, ma niewyobrażalną siłę.
Cytować
0 #23 OLA:: 2010-11-24 22:11
Ble, ble ble....w kółko jedno i to samo....:D
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.