Witam ponownie,

po poprzednim "wiosennym" wpisie dotyczącym tańca czas na jesienne przemyślenia ;).

Po okresie wakacyjno/urlopowym postanowiliśmy jakoś podtrzymać energię, formę poprzez udział w jakiś zajęciach najlepiej tanecznych w Chrzanowie. Krótki kurs po chrzanowskich fitness klubach (może byliśmy zbyt wygodni bo chcieliśmy w centrum), przegląd zajęć i rozczarowanie. Licząc na jakąś salsę (choćby solo) nie znaleźliśmy takowej. Generalnie nawet ciekawe różne zajęcia i może żona zacznie, natomiast ja ... jakoś się nie odnalazłem.
Choć dzisiaj przeglądając internet intensywnie znalazłem informację o powstającej przy MCKiS w Chrzanowie grupie tanecznej (taniec towarzyski) dla dorosłych HOBBY. Pewno sprawdzimy co to. Choć gdzie to zatańczyć -poza grupą Hobby ;).

I znowu zaczynam myśleć- mimo dotychczasowym negatywnych doświadczeń ;).

W związku z tym pytanie do uczestników chrzanowski24:

Czy byłoby zainteresowanie:

1. imprezami tanecznymi np raz w miesiącu (pierwszy, drugi ... czy ostatni piątek miesiąca)
nie mówię o typowej dyskotece lecz raczej imprezach tematycznych latino, lata 60, salsa  no może 80. Generalnie do potańczenia. Przed imprezą możliwa darmowa nauka podstawowych kroków.

2.  Kursem salsy kubańskiej od podstaw (choć jeżeli są chętni na wyższe poziomy to dałoby się zorganizować). Dodatkowo może być bachata. Raczej mała grupa choć miło by było gdyby coś ruszyło. Znam parę osób "ze środowiska" i myślę że można by coś takiego zorganizować. Tutaj jednak pojawiłyby się koszty zależne od grupy, miejsca, czasu...

Jeżeli ktoś jest zainteresowany zarówno pierwszym  jak i drugim pomysłem to proszę o komentarze lub kontakt tutaj lub na mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do zatańczenia Arek