W piątek po godz. 15:00 wskutek (prawdopodobnie) ataku DDoS doszło do zawieszenia serwera obsługującego portal Chrzanowski24.pl

Ponowne jego uruchomienie skomplikowało się z powodu problemów z działaniem niektórych usług zagranicznego operatora, umożliwiających m.in. szybką diagnostykę.

Atak nie spowodował żadnego wycieku danych, jednak ze względu za zaistniałe okoliczności, podjęliśmy decyzję o pełnym przeinstalowaniu oprogramowania na serwerze.

Wszystkie powyższe okoliczności złożyły się na weekendową niedostępność serwisu Chhrzanowski24.pl za co bardzo przepraszamy. Niestety w związku z prowadzonymi pracami nie udało się przywrócić z ostatniego okresu komentarzy oraz wpisów na forum. W dniu jutrzejszym będziemy prowadzić dalsze prace mające na celu przywrócenie pełnej funkcjonalności portalu Chrzanowski24.pl

Komentarze   
0 #21 tomasz jeska 2012-04-17 14:19
Cytat za Wikipedią:

Zawiść to uczucie dyskomfortu powstające wtedy, gdy osobiste cechy, posiadane przedmioty lub osiągnięcia nie dorównują ich poziomowi/jakoś ci u innych osób. W zawiści osoba chce posiadać to, co ma inny, albo życzy drugiemu, aby był tego pozbawiony.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zawiść_(emocja)
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.