×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 163

Nie podaruję - jak widzę okazję do krytyki dla kogoś komu się należy to korzystam. Nie mam zamiaru nikogo obrażać, moje wpisy będą krótkie - krytykujące, dotyczące powiatu, firm, instytucji, osób.

Na każdą krytykę przedstawię dowód. Nie jestem chamem, który się nudzi i chce sobie ulżyć. Większość ocen pozostawię czytającym i oni z tym zrobią co im się podoba.

Proszę o nie obrażanie wulgaryzmami nikogo w komentarzach pod moimi wpisami gdyż będę prosił administrację o usunięcie takich wpisów.

By nie być gołosłownym wpis numer jeden.

Rzygać (wymiotować) się chce.

Knajpa lub jak kto woli karczma "Gdzie Jadło Dobre i Swojskie Klimaty" w Trzebini. Weekend. Pełno ludzi, na górze jakaś impreza bo już z zewnątrz słychać. Wchodzę do WC a tam na sam widok wymiotować się chce.

I moja ulubiona fota - żeby nie śmierdziało:

Pełno ludzi, obsługa wie o tym, ale ma to gdzieś. Kilka godzin rzygi kiszą się w umywalce - są już zaschnięte. Wcześniej pewnie wystarczyło by spłukać i użyć jakiegoś płynu.

I weź tu zamów coś do jedzenia. Wychodzę. Dopisałbym więcej, ale nie mam dowodów a nie chciałbym być posądzany o pomówienia.

Komentarze   
0 #1 Ancyśka 2009-11-27 00:58
Ale ochydztwo:/ Zdecydowanie już nigdy nie odwiedzę tego lokalu. Wolę nie myśleć, jak wygląda ich kuchnia...
Cytować
0 #2 Annihilator 2009-11-27 07:49
O fó. Ja tu jem!
Cytować
0 #3 Łukasz Jeska 2009-11-27 12:00
To są pewnie po ich żarciu :D
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.