×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 78

Wybierasz brunetkę, czy blondynkę?

Zastanów się, bo z takich stron, możesz przypadkiem wejść na strony pedofilskie, a wtedy odbiorą ci dzieci, zwłaszcza jak zaczną cenzurować internet, teraz tylko go inwigilują i też możesz wpaść. A jak dziecko, które marzy o zostaniu programistą i internetowym specjalistą pod twoją nieobecność wejdzie na taką stronę? Otrzymanie IP i twojego adresu od twojego dostawcy nie jest problemem dla odpowiednich służb państwowych. IP potrafią tylko ukryć fachowcy internetowi lub przestępcy, ale ci ostatni rzadko to robią, bo im już nic nie zaszkodzi, również boi się ich policja. Przeczytaj poniżej, jak błahy powód może znaleźć państwo i bezduszni urzędnicy, żeby zabrać ci dzieci.

Dzisiaj TVP 3 pokazała amatorskie nagranie, gdzie policja zabiera dziecko matce, która rzekomo źle się nim opiekowała. Dziecko zawinięte w koc chyba 7 latek wynoszony przez policję z domu, krzyczy: MAMO POMOCY!!!! Chyba dziecko lepiej wie, czego potrzebuje i kto ma się nim opiekować?

Matka walczy z policją, ale jest tam 5-6 policjantów trzymających szarpiące się dziecko i krzyczące” Mamo pomocy”!

W myśl zasady wyższej konieczności (kto nie pójdzie na ratunek dziecku jak nie własna matka) tutaj nawet jeśli matka przekroczyła - naruszyła prawo - granicę nie może za to odpowiadać. Wydaje się nawet o przekroczeniu uprawnień można mówić w przypadku policji. Przepisów, które zezwalają na użycie środków przymusu bezpośredniego wobec dziecka, które nie jest podejrzane o przestępstwo, ani nie jest pacjentem zakładu psychiatrycznego, nie znam. A jak czegoś nie ma w prawie urzędniczym tego nie wolno robić.

Skoro dziecko miało trafić do ojca, czemu do niego nie przyszło na jego prośbę? Powinien je odebrać ojciec bezpośrednio. W takim wieku dziecko wie z kim chce być. Zaraz się okaże, że ucieknie z domu do matki. Znowu będzie atak policji na dom i zakłócanie miru domowego? A jak po takich przeżyciach dziecko przestało być już dzieckiem? Znienawidzi ojca za to, że chciał go zabrać mamie w taki sposób? Czy sąd o tym nie pomyślał? Chyba, że teraz pracuje nad nim armia psychologów, którzy zrobią mu pranie mózgu. Tak jak pracował psycholog nad rodziną Piotra S. geofizyka, kiedy zamiast rodzina działać na własną rękę została uśpiona przez twierdzenia, że rząd robi wszystko co może. Ale chyba nawet hipnozą nie załatwią tej sprawy. Zresztą czy hipnoza wobec dziecka w tym momencie nie będzie kolejnym wykroczeniem państwa wobec własnych obywateli? Kto chce nas zahipnotyzować, żebyśmy sądzili, że jest +1,7, choć dług rośnie?

Nie mogę tego filmu znaleźć w sieci, ale jak się pojawi to go tu umieszczę. Film TUTAJ.

Czy tak ma wyglądać państwo i jego Jugendamty? Urzędy pamiętające czasy Bismarcka.

Państwo i jego Mein Kampf z narodem Polski, z narodem Słowian i tymi, których przygarnęli prześladowanych w innych krajach za pochodzenie i wyznanie! Chcą zniszczyć naród Wolności? Chyba sobie Nas z kimś pomylili. Poczytaj sobie TAGI dla relaksu, są bardzo interesujące.

TAGI: Pędzący królik, królik po berlińsku, żaba po francusku, kaczor w buraczkach, ukrzyżowanie żaby, modlitwa żaby, Allister Crowley, pikująca kaczka na królika, prognoza pogody, pogoda, zmiana, trzęsienie ziemi, Jeźdźcy Apokalipsy, Apokalipsa, Tajne Towarzystwo Thule, HAARP, NOL, UFO, George Orwell, 1984, 1989, NWO, New World Order, Nowy Porządek Świata, faszyzm, faszyści, cenzura internetu, Hitler, Stalin, Mao Tse Tung, Wermacht, eksperymenty medyczne, królik doświadczalny, szczepionka, NFZ, AH1N1, przeszczep, dawcy, więźniowie, tortury, pornogrubasy, mydło medialne, pedofile, pedofilia, drugs and sex, seks, BDSM, sado-maso, bondage, discipline, masochizm, sadyzm, władza, wojna, chaos, walka o władzę, śmierć, samobójstwo, terror, czyja władza tego religia, cuius regio eius religio, Guantanamo, dominacja, uległość, kodeks karny, Sejmowa Komisja Śledcza ds. nacisków na prokuratorów, totalitaryzm, niesprawiedliwość, wściekłość, Nibiru, 2012, Planet X, Planeta Krzyża, ogon pełen asteroid, strach, manipulacja, socjalizm, komunizm, debile, idioci, Parlament Europejski, Unia Europejska, terroryzm, klimatolodzy, epoka lodowcowa, ekolodzy, ocieplenie klimatu, kłamcy, oszuści, złodzieje, bandyci, morderca, socjopaci, psychopaci, avatar, alter ego, matrix, deja vu, historia lubi się powtarzać, Niemcy mnie biją, Lufthansa, Luftwaffe, Gazeta Wyborcza, TVN, sekta, sekty, niebezpieczna, groźna, propaganda, bolszewicka, dangerous, płatni mordercy, SB, sbecy, bezpieka, NKWD, NSDAP, SS, 666, chip, chipowanie, obóz koncentracyjny, arbeit macht frei, praca czyni wolnym, ZUS, OFE, FUS, OC, hazardziści, ubezpieczenie, przymusowe, Alcatraz, The Rock, Batman, Joker, Robin Hood, Braveheart, lost, zagubieni, Kabaret Moralnego Niepokoju, Ani Mru Mru, Tytus Romek i Atomek, neandertalczyk, głupiec, głupcy, archeologia, Annanuki, Ananuki, broń masowego rażenia, bomba jądrowa, Kair, Egipt, piramida Cheopsa, Na co dybie w wielorybie czubek nosa Eskimosa, kropka nad i.

 

Komentarze   
0 #1 Ancyśka 2010-02-03 22:37
Pokazywali to nagranie w Faktach i muszę przyznać, że faktycznie wyglądało to skandalicznie. Niewinne niczemu dziecko jak zwykle cierpi z powodu głupoty rodziców, przez ich gierki i brak dojrzałości. Przypuszczam, że krzywda jaką mu wyrządzili odbije piętno na jego dalszym życiu, bo jakby nie było to dla niego trauma.
Cytować
0 #2 Grand 2010-02-03 23:12
Fakty próbowały zrzucić winę na kłócących się rodziców. Ojciec, który się wypowiadał w faktach tłumaczył, że jego dziecko oddane zostało psychologom. No chyba sobie tu ktoś kpi. Zakładam, że jestem ojcem. Uważam, że kobieta źle wychowuje moje dziecko i jest załóżmy jak dla mnie niezrównoważona psychicznie. Już na samym początku załatwiam to po swojemu, jeśli dziecko zostało w jakiś sposób ode mnie odizolowane, a nie mam sobie nic do zarzucenia, że piłem, czy coś w tym rodzaju. Nie izoluję dziecka od matki w końcu dbam o jej zdrowie psychiczne, ale odizolowanie mnie od dziecka traktuję jako zamach na moją wolność. Wejście bezprawne do jej domu uznaję za moje prawo to ona niech walczy w sądzie, że wszedłem do jej domu, ale nie nasyłam na nią policji i na dziecko. Dziecko w takim wieku już wie z kim chce być, więc to ono decyduje. Fakty podały, że miało 9 lat. Trochę to dziwne, że mężczyzna musiał użyć policji, żeby spotkać się z dzieckiem. Bardzo dziwne. Fakt, że niektóre kobiety są nieobliczalne i nie idzie się z nimi dogadać, ale jeśli coś jest moje to mam do tego prawo i nie wysyłam po to policji. Załatwiam to jak mężczyzna, a nie jak ostatnia ofiara. Kiedyś dzieciak i tak będzie mnie szukał. Mogę go spotkać jak idzie do szkoły i go zapytać czy wszystko jest dobrze i czy mu czegoś nie brakuje. Nie muszę angażować do tego jednostki antyterrorystyc znej. Nie narażam dziecka na stres. W tym wypadku ojciec naraził dziecko na stres. Tylko dlaczego sąd postanowił działać w taki sposób? Tu jest pytanie zasadnicze. Dlaczego sąd uznał, że jest nie tylko arbitrem właściwym, gdzie dziecko nie miało głosu, a co najgorsze, że sąd nakazał egzekucję wyroku w taki sposób? Coś tu nie gra. Jeszcze jest pytanie zasadnicze. Czy dziecko chodziło normalnie do jakiejś szkoły publicznej lub niepublicznej, ale czy pobierało nauki pisania, czytania. Tego nie wiem, bo nie wiem jaka jest wina matki. Ale widziałem na filmie co krzyczał. Krzyczał MAMO. Będąc tam, zastanowiłbym się tysiąc razy, zanim w taki sposób zabrałbym dziecko. Mieszkańcy bronili dziecka. To jakaś bezduszna egzekucja wyroku. Tu nie mam wątpliwości.
Cytować
0 #3 Grand 2010-02-03 23:21
tu trzeba wychowywać tych, którzy biegają po pomoc do instytucji państwowych... z obserwacji wiem, że ten kto użył policji i wymiaru sprawiedliwości przeciwko innym nie zasługuje na zaufanie, nawet jeśli mediacja nie dawała żadnych rezultatów... wezwanie do tego aparatu państwowego jest karygodne, nieetyczne, amoralne.
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.