Rozpoczynamy lutowo/marcowy konkurs. Tym razem będzie on podzielony na kilka części. Pierwsza część konkursu związana bezpośrednio z Portalem, druga z jego promocją.

Wszystkie konkursy startują w chwili ogłoszenia. Zakończenie w niedzielę, 20 marca 2011. Ogłoszenie wyników 21 marca 2011.

1. Konkurs aktywności autorskiej.
Tak jak w poprzednich edycjach. Tym razem konkurs ma bezpośrednio wynagrodzić najaktywniejszego dziennikarza obywatelskiego. Autor bloga otrzyma 150 punktów, autor artykułu 100 punktów. 20 marca osoba, która zgromadzi najwięcej punktów otrzyma atrakcyjną nagrodę główną - urządzenie wielofunkcyjne HP (drukarka atramentowa i skaner). Osoby z drugiego i trzeciego miejsca otrzymają wysokiej klasy Pendrive 8GB. Punkty w tym przypadku są zdobywane tylko za aktywność autorską na blogu lub w artykułach.

2. Konkurs na najlepszy temat na forum

Długo zastanawialiśmy się, kogo w tym przypadku nagrodzić... Zasady postawiliśmy bardzo proste: Wygrywa osoba, której temat (założony po rozpoczęciu konkursu) zgromadzi najwięcej odpowiedzi. Posty autora wątku się nie liczą (naturalnie może w nim uczestniczyć). Temat z dowolnej tematyki.

Zwycięzca, czyli autor najpopularniejszego wątku otrzyma zestaw głośników 2.1 firmy Logitech. Dla drugiego i trzeciego miejsca również przewidzieliśmy nagrody w postaci wysokiej jakości Pendrive 4GB. W przypadku, gdy ta sama osoba zajmie więcej niż 1 miejsce liczy się to wyższe.

Konkursy otwarte mające na celu promocje Chrzanowski24.pl

3. Konkurs dla użytkowników Gadu Gadu

Zasady bardzo proste: Ustaw w opis swojego komunikatora Gadu Gadu adres "http://chrzanowski24.pl - społeczność i informacje powiatu". Napisz do nas na numer 34018584, byśmy mogli dodać Twój numer do znajomych. Utrzymuj opis przez minimum 7 pełnych dni niezależnie od swojego statusu. Spośród osób biorących udział w konkursie wylosujemy urządzenie wielofunkcyjne HP (drukarka atramentowa i skaner). Osoba nie utrzymująca statusu wymagane 7 dni zostanie usunięta ze statystyk i automatycznie kończy udział w zabawie (w ciągu trwania konkursu może rozpocząć ponownie). Opis można łączyć z własnymi opisami po oddzieleniu znakiem "|". Po zakończeniu konkursu Twój numer zostanie usunięty z naszej listy, nie będzie również wykorzystywany do jakichkolwiek innych celów poza konkursem.

4. Konkurs dla użytkowników Facebooka.

Dołącz do osób "lubiących" stronę Chrzanowski24.pl na Facebooku. Spośród wszystkich osób biorących udział w konkursie wylosujemy urządzenie wielofunkcyjne HP (drukarka atramentowa i skaner). Profil wraz ze startem konkursu będzie rozbudowany i aktualizowany.

Link do naszej strony: http://www.facebook.com/chrzanowski24

Nagrody:

Urządzenia wielofunkcyjne HP, głośniki Logitech 2.1 oraz Pendrive 4 i 8 GB wysokiej jakości.

Nagrody będą mogły być odebrane wyłącznie osobiście w naszym biurze, w Chrzanowie, ul. Krakowska 16. Ostateczna interpretacja zasad w razie sporów należy do administracji Chrzanowski24.pl

Nagrody ufundowane są przez wydawcę serwisu Chrzanowski24.pl, firmę 48 Media.

Firma 48 Media oferuje między innymi usługi pozycjonowania stron internetowych w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie stron internetowych to proces, dzięki któremu dana strona internetowa jest obecna w wynikach wyszukiwania. Obecnie w Polsce ponad 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google (także onet.pl, gazeta.pl).

W chwili obecnej pozycjonowanie stron internetowych to najefektywniejszy sposób pozyskiwania klientów, gdyż klient sam szuka danego produktu / usługi / firmy, dzięki czemu istnieje dużo większe prawdopodobieństwo, że dokona transakcji trafiając do nas przez wyszukiwarkę. Ważne jest, by strona znalazła się w TOP 10 wynikach wyszukiwania.

Firma 48 Media pobiera opłaty wyłącznie po osiągnięciu zakładanego efektu - tj TOP 10 wyników wyszukiwania.

Ceny pozycjonowania fraz lokalnych zaczynają się od 50 zł netto miesięcznie*.

* przykładową frazą lokalną jest auto gaz chrzanów, sklep rowerowy chrzanów, fotograf trzebinia, biuro rachunkowe libiąż

Formularz wyceny pozycjonowania znajduje się na podstronie 48 Media - kliknij tutaj, by przejść do formularza.