„Po owocach ich poznacie” mawiał jeden z filozofów powieszony za to na krzyżu. Niestety nie miał nic wspólnego z komunistami, choć teraz by tego bardzo chcieli.

Ruch w mediach o szczególnym zabarwieniu zależnym od sposobu rozwiązywania wielu problemów cywilizacyjnych wskazuje na reaktywację komuchów, którzy przeobrazili się w czasach Okrągłego Stołu w liberałów. Tacy to liberałowie są, że traktują ludzi jak bydło, bo niestety wiedzą jak ja, że z bydłem mają do czynienia i wymyślają to nowe przepisy, ustawy i dyrektywy, by temu bydłu się przypodobać, nawet nie patrząc na nadrzędne ustawy jak Konstytucja Rzeczpospolitej, tylko po to by wyciągnąć od tego bydła pieniądze. Bydło jak to bydło jest ich 86% w społeczeństwie, posiadają mniej niż 110IQ i często mają nawet tytuły naukowe dochodzące do istoty profesora. To bydło wyznacza trendy w polityce. Niestety zaprogramowany robot z obszernym dyskiem twardym i tytułem profesora to jeszcze nie człowiek myślący i inteligentny, który poszukuje wyższych wartości.

Pozostałe 14% w których to jest tylko 1,5% geniuszy z ilorazem inteligencji powyżej 139 może się tylko temu przyglądać z niepokojem, bo 13% społeczeństwa nie ma w żaden sposób wpływu na wszystko wiedzące „upupione” i wyedukowane bydło do stopnia umiejętności czytania bez zrozumienia oraz myślenia, ale za to z umiejętnością przyswajania.

Bydło często rozumuje w sposób prosty. Jeśli bydłu powie się, że kot ma ogon i pies ma ogon, więc kot szczeka, bydło przyjmie to do wiadomości, w ogóle nie rozmyślając nad tym czym jest kot i czy rzeczywiście szczeka. Tylko nieliczni z nich posiadający kota i psa będą zirytowani, gdyż z autopsji wiedzą, że pies wydaje całkiem inne dźwięki od kota, choć wcale nie muszą umieć ich nazwać.

Tak właśnie rozumuje bydło. Gdyby nie elementarz pierwszej czytanki w którym było napisane: „Ala ma kota, a kot miauczy”, komuniści w sposób zwyczajny poprzez media wpoiliby bydłu, że kot szczeka i nawzajem, gdyby komuch zaczął twierdzić, ze jest odwrotnie, bydło szybko oduczyłoby go nieprawidłowego myślenia.

Najgorsze bydło to takie, które jest pewne, że wie wszystko i jeśli komuchy powiedziały, że kot szczeka, to bydło nie potrafiąc użyć w dyskusji merytorycznych argumentów zacznie obrażać drugą stronę i ośmieszać za to, że twierdzi iż kot miauczy. I co najgorsze znowu przypomnę, że to bydło jest w większości, aż w liczbie 86% w społeczeństwie i doprawdy na inwektywy bydła najlepsza jest równie ostra riposta. Tak, gdy widzi się w mediach aktywację komuchów należy to bydło tępić najbardziej drastycznymi metodami graniczącymi nawet z barbarzyństwem. Oni już dość narobili zła, wymordowali inteligencję w Polsce i wyniszczyli kraj. Zło należy wypalać ogniem.

Po wprowadzeniu nowych algorytmów do komputera zwanego mózgiem ocena obecnej rzeczywistości jest szokująca.

Przede wszystkim komuchy to najwięksi hipokryci i prostacy. Pod pretekstem ochrony klimatu, lub wyższych idei, które są niezaprzeczalne tworzą takie nowe formuły, który są zaprzeczeniem tych idei, ale nie jest łatwo już się w tym połapać. Ponieważ nie mamy do czynienia z kotem, który szczeka, lecz materią, której zmierzenie nie jest prostą sprawą dla samego naukowca.

Sami uznajemy, że ochrona klimatu to rzecz oczywista jak istnienie kota. Tylko nikt nie zadaje sobie pytania w jaki sposób i dlaczego tak, a nie inaczej.

Perfidia komunistów polega na tym, że głoszą to samo co My. Ochronę klimatu, lecz oni chcą na tym zarobić, a My chcemy ochronić klimat. Nie potrafią tego zrozumieć nawet wykształceni dziennikarze. Jak pisał w swojej książce Umberto Eco, profesor semiologii na uniwersytecie w Bolonii:

„Głupców nie rozpoznaje akademia nauk, dlaczego ma ich rozpoznawać wydawca?”

W związku z powyższym, czy naprawdę nikt nie widzi różnicy i analogii pomiędzy samowystarczalną jednostką działająca na skalę mikroekonomiczną, a kolektywem, który działa na skalę makroekonomiczną? Czy nikt nie widzi takiej przykładowej różnicy w aspekcie popularnego dziś tematu jak ochrona środowiska w promowaniu wielkich koncernów gazowych, monopoli energetycznych, a produkcją tanich i wydajnych baterii słonecznych na użytek domów prywatnych?

Nikt tego nie widzi?

Jeśli tego nie widzisz jesteś nieświadomym komuchem i zaliczasz się do bydła, nawet jeśli posiadasz tytuł naukowy profesora. Zapewniam cię, że twoje autorytety "liberalno" komunistyczne dobrze wiedzą, że są hipokrytami, bo oni na tym zarabiają.

Nie wierzysz?

Przypadek wynalazców próbujących produkować na naszym terenie prąd ze źródeł odnawialnych niech otworzy ci oczy.

Wszyscy ci wynalazcy, którzy stworzyli przydomową elektrownię np. wiatrową nagle spotkali się z właśnie tymi samymi komunistami, którzy to zarzucili ich wszelkimi możliwymi przepisami i kontrolami, aż odechciało im się prywatnej wolności i niezależności od monopoli energetycznych nad którymi trzymają pieczę ci właśnie komuniści.

Nie potrafisz rozpoznać myślenia komucha od myślenia wolnościowca? Jesteś bydłem i zaliczasz się do 86% społeczeństwa. Ja mam dla ciebie wiadomość. Gardzę tobą i przyglądam ci się z politowaniem. Przyglądam się komunistom i wierzę, że ludzie się obudzą i zaczną myśleć samodzielnie i niezależnie, zaczną się śmiać komunistom występujących w „poważnych” mediach w twarz, z ich monopolistycznych i kolektywnych pomysłów na których zbijają majątek. Zbijają majątek na tym bezmyślnym bydle, które myśli, że kosze na śmieci, spalarnie śmieci, wysypiska śmieci, oczyszczalnie ścieków, kanalizacje, dotacje do „nowoczesnej technologii grzewczej” są dla ich dobra.

Niech bydło się dobrze rozglądnie i zastanowi, czy wysypiska śmieci, nowoczesne spalarnie, kanalizacje, oczyszczalnie ścieków i wszystko to co ma w sobie element monopolityczny i kolektywny, lub nazywa się "Ochrona Środowiska" jak "Ministerstwo Miłości" u Orwella było tak naprawdę tajną policją represji, jest ochroną środowiska, czy tylko manewrem manipulacyjnym, gdzie stwierdzenie, że kot szczeka jest tylko nowomową, ale w żadnym wypadku prawdą.

Bydło obudź się, bo w bolszewickiej Unii Europejskiej jesteś pędzone na rzeź i strzyżenie przez komuchów pod pretekstem troski o twoje bezpieczeństwo i zdrowie.