Jak już część z Was pewnie wie, morsem może być każdy. Wystarczy dobry stan zdrowia i porządna rozgrzewka :) Jak czytamy w Wikipedi: "bezpośrednio po rozgrzewce należy szybko rozebrać się do kąpielówek, po czym wejść do wody spokojnym, ale zdecydowanym krokiem". Tomek jako już "doświadczony" mors wchodzi do wody zdecydowanym krokiem, wygląda to mniej więcej tak:Gdy Tomek z Marcinem postanowili sprawdzić czy woda napewno sięga do pasa, drugi Marcin przeprowadził desant do wody:Annihilator szybko wyskoczył jak poparzony:Podobno skok na deskę w zimie mniej boli:Znalazło się też paru śmiałków którzy weszli spokojnie do wody i chwilę w niej posiedzieli:Najlepiej wchodzić paramilub też grupowo

Reszta fotek:


Spotkania co niedzielę o godzinie 12 są organizowane przez miejskie WOPR Chrzanów. Druga grupa Posejdon Team Poland zaprasza na coniedzielne spotkania o godzinie 10.

Komentarze   
0 #1 tomasz jeska 2011-02-27 17:16
No, jak dzieci ;-)
Cytować
0 #2 ice 2011-02-27 17:21
RESPECT ;-)
Cytować
0 #3 tomasz jeska 2011-03-27 22:18
zaliczył (specjalnie), nie - nie bolało bo działał pod wpływem euforii :D
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.