Prosto z politycznej siłowni intelektualnej.

Czyli kolejna część o pożytecznych ekologicznych idiotach.

Kto zarabia na ekologicznej propagandzie rodem z bolszewickiej rewolucji?

Już od dawna się mówi, o tym, że bolszewicka Unia Europejska i jej wierna armia urzędników ma zakusy na ograniczenie domom prywatnym możliwości ogrzewania węglem pod pretekstem ekologii.

Czy pamiętacie jak Unia Europejska kazała gonić rolnikom jaskółki, bo roznoszą choroby?

W następstwie tej akcji nawiedziła nas plaga komarów. Jaskółki są naturalnymi wrogami komarów.

Ale cóż pamięć ludzka jest krótka.

A pamiętacie jak komunistyczne Chiny kazały rolnikom gonić wróble, które rzekomo niszczyły uprawy przez co wielu ludzi miało głodować?

W następstwie tej akcji nawiedziła Chiny plaga szarańczy, która zeżarła większość plonów, a w Chinach nastąpił największy głód od czasów Stalina na Ukrainie.

Wróble są po prostu naturalnym wrogiem szarańczy i buszują w zbożu czasami wysypując jedno ziarenko z kłosa, wyniszczają szkodnika.

A może wiecie co zrobiła przyroda z lasami w Beskidach posadzonymi przez leśników na usługach wielkiej rodziny Habsburgów, czyli w pewnym sensie korporacji, która wtrącała się w przyrodę? Przyroda po prostu te lasy zniszczyła, bo zmonopolizowani i zarozumiali ludzie wycieli drzewa autochtoniczne, a posadzili drzewa, które na warunki panujące w Beskidach są zbyt słabe.

Tym razem szykowało by się coś innego. Zakazując ludziom ogrzewanie domów węglem i co za tym idzie innymi palnymi produktami zyskują potężne korporacje produkujące i sprzedające energię alternatywną. Wszystko by było pięknie, gdyby ta alternatywa nie ograniczała się do gazu i energii elektrycznej ze zmonopolizowanych zakładów. A ostatnio zwiększająca się propaganda promująca elektrownie atomowe o czym bym zapomniał. Niektórzy pożyteczni ekologiczni idioci wyobraźcie sobie popierają elektrownie atomowe! Szok? Nie, żaden szok, po prostu należy szczególnie zwrócić uwagę na trzecie słowo w pojęciu "pożyteczni ekologiczni IDIOCI".

Co jest jeszcze bardziej bulwersujące?

Wszystkie substytuty energii ze źródeł odnawialnych głoszone od kilkudziesięciu lat, jeśli nie od czasów Platona (Norman Davies „Europa” Platon martwił się o niszczenie środowiska naturalnego z powodu wycinania masowo lasów i jakoś żyjemy), ale tego rzeczywiście możemy nie pamiętać, są blokowane przez właśnie te monopole nas energetyzujące i które to monopole niszczą środowisko naturalne w jeszcze większym stopniu, niż sami prywatni właściciele. O czym pożyteczni ekologiczni idioci nie chcą pamiętać. Doprawdy łatwo ich rozpoznać i naprawdę brakuje mi tu jeszcze jednego przymiotnika. Powinno być: Bolszewiccy, pożyteczni, ekologiczni, idioci. To naprawdę to samo. Nie trzeba wielkiego umysłu, żeby rozpoznać takiego po kilku słowach. Zdradzę wam tajemnicę. Wystarczy zauważyć, kiedy taki osobnik z wielkim szacunkiem wypowiada się o materii, która ma charakter zmonopolizowany, lub jeszcze inaczej mówiąc kolektywny. Doprawdy takich wieszałbym przez nabicie na pal, bo są groźniejsi od seryjnych psychopatycznych morderców. Taki seryjny morderca zabije przypadkowo 10 góra 40 osób zanim trafi na mocniejszego. Taki bolszewicki ekolog może zabić miliony tylko wprowadzając odpowiednią ustawę, lub tworząc anomalię gospodarczą. A ile nerwów napsuje ludziom wiedzącym, że jest po prostu zwykłym idiotą mającym absolutną władzę?

Ale co jest jeszcze bardziej bulwersujące?

Sami ci „pożyteczni ekologiczni idioci”, którzy mają władzę ustawodawczą lub możliwość lobbowania za ustawami, blokują prywatnym właścicielom możliwość zrobienia samemu elektrowni, która produkuje energię ze źródła odnawialnego i co jest jeszcze bardziej bulwersujące ci sami urzędnicy pozwalają na budowę masztów z antenami telefonii komórkowej, których promieniowanie elektromagnetyczne jest wysoce szkodliwe dla zdrowia.

Czy pożyteczni ekologiczni idioci naprawdę są pożyteczni? Odpowiedz sobie sam.

P.S.

Gdybym był tak złośliwy jak fałszywi kominiarze na usługach pożytecznych ekologicznych idiotów zacząłbym dociekać co dzieje się ze śmieciami za których wywóz prywatni płacą tak ogromne kwoty...

A poruszając temat kanalizacji i oczyszczalni ścieków trafiłbym na temat jak rzeka, który jeszcze bardziej pogrążyłby czcicieli bolszewickiej rewolucji.

Mówiąc szczerze dobierzemy się do tego, ale jeszcze nie teraz.